5 dakikada dünyadan magazin (23 Eylül 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

23 Eylül 2020, Çarşamba 09:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tanıtım pozu

Tanıtım pozu

Cumartesi günü internette yayınlanmak üzere bir konser kaydı çeken ABD’li şarkıcı Miley Cyrus (27), bu konserin tanıtımı için başında bigudiler ve saç filesiyle kamera karşısına geçti.

500 bin dolarlık poz

500 bin dolarlık poz

Alman manken Jasmine Sanders (29) giyim firması Pretty Little Thing’in ürünlerinin tanıtımı için poz verdi. Mankenin firma ile 500 bin dolarlık anlaşma imzaladığı iddia edildi.

Seneye uzayda

Seneye uzayda

ABD’li oyuncu Tom Cruise’un (58), NASA işbirliğiyle uzayda film çekeceği açıklanmıştı. Filmin çekim takvimi duyuruldu. Buna göre; Tom Cruise, Ekim 2021’de uzaya çıkıp çekimlere başlayacak.

Tarihi fiyasko

Tarihi fiyasko

Emmy ödülleri pazar gecesi ABD Los Angeles’ta sahiplerini bulmuştu. KoronavirüsKoronavirüs önlemleriönlemleri kapsamındakapsamında oyuncularoyuncular ödüllerini video konferanskonferans almıştı. sistemiyle sadece kişinin Töreni 6.1 milyon Emmy izlediği açıklandı. Bu, tarihinin en düşük izlenme oranı.

Genellemeye karşıymış

Genellemeye karşıymış

Johnny Depp, katıldığı San Sebastian Film Festivali’nde oyunculuğa dair açıklamalarda bulundu. 57 yaşındaki yıldız, kendisine ‘Hollywood ünlüsü’ denmesinin hoşuna gitmediğini aktararak, şunları söyledi: “Bu meslekte ilk ve en önemli şey kendini asla ‘Hollywood ünlüsü’ olarak değerlendirmemektir. Bu anlamsız ve gülünçtür.”


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zehra Çilingiroğlu, ayrılık sorularını yanıtsız bıraktı