5 dakikada dünyadan magazin (23 Temmuz 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

23 Temmuz 2020, Perşembe 09:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'Anlayış rica ediyoruz'

'Anlayış rica ediyoruz'

Tutarsız açıklamaları yüzünden eşi Kim Kardashian ile arası bozulan Kanye West, 2 yıl önce aldatıldığını öne sürdü.

Rapçi Kanye West (43), ABD başkan adaylığı için ilk mitinginde aile içi sırlarını paylaşmış, hüngür hüngür ağlamıştı. Daha sonra sosyal medyadan eşi Kim Kardashian (39) ve kayınvalidesini hedef almış, kendisini ‘deli’ diye kapatmak istediklerini öne sürmüştü. Kardashian’ın boşanmak istediği iddia edilmişti. Bunun üzerinde West, sosyal medyada iki yıldır eşinden boşanmaya çalıştığını açıkladı.

West, eşi Kardashian ile rapçi Meek Mill’in (33) iki yıl önce bir otelde buluştuğunu öğrendiğinden bu yana evliliğini sonlandırmaya çalıştığını söyledi. West, aldatıldığını ima etti. Dün Kardashian, sessizliğini bozdu. “Eşim bildiğiniz gibi bipolar (iki kutuplu kişilik bozukluğu). Yine kriz geçiriyor. Ama bu hastalık onun hayallerine ve dehasına engel değil. Anlayış rica ediyoruz” diyerek evliliğini kurtarmak adına bir adım attı.

Karantina öncesinden

Karantina öncesinden

ABD’li model Kaia Gerber (18), Vogue Japonya dergisinin eylül ayı kapak yıldızı oldu. Çekimlerin karantina öncesi yapıldığını ve son çekimi olduğunu “O günleri özlememek zor” sözleriyle açıkladı.

Çekim arkası

Çekim arkası

ABD’li model Olivia Culpo (28), Sport Illustrated dergisine kapak olmuştu. Çok konuşulan o karelerin hangi şartlarda çekildiğini paylaştı. Çekim arkası görüntüleri bile profesyonel kareleri aratmadı.

Ölen köpeğini göğsüne kazıttı

Ölen köpeğini göğsüne kazıttı

İngiliz oyuncu Orlando Bloom (43), kaybolan köpeği ‘Mighty’yi bir hafta aramıştı. Köpeğinin öldüğünü öğrenen oyuncu, ismini göğsünün üstüne dövme yaptırdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anya Taylor-Joy: Garip göründüğümü düşünüyorum