5 dakikada dünyadan magazin (26 Eylül 2021)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

26 Ocak 2021, Salı 10:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Gizemli tatil

Gizemli tatil

İngiliz model Kimberley Garner (29), Barbados’ta çıktığı yeni yıl tatiline ABD Miami’de gizemli erkek arkadaşıyla devam ediyor. Kimberley, kendi markasından ‘Mistik’ (gizemli) isimli tasarımın da tanıtımını yaptı.

Maçoluk zehirlenmesi

Maçoluk zehirlenmesi

İrlandalı oyuncu Gerard Butler (51), Güney Afrika’nın bir alkol markasının yüzü oldu. Reklamda “Gerçek erkekler gerçek bira içer” mesajı kullanıldı. Cinsiyet üstünlüğünü vurgulayan reklam, “maçoluk zehirlenmesi” tepkisine yol açınca kaldırıldı.

'Bu, beni özel hissettiriyor'

'Bu, beni özel hissettiriyor'

Kate Hudson’ın (41) üç farklı beraberliğinden birer çocuğu olmuştu. Hudson’ın eski eşi Chris Robinson’dan bir oğlu, eski nişanlısı Matt Bellamy’den bir oğlu, sevgilisi Danny Fujikawa’dan da bir kızı var. Hudson, “Hayatımda bir sürü baba karakteri var. Bu, beni özel hissettiriyor. Çünkü ben öz babamla bir ilişki kuramamıştım” dedi.

'O nefretle güçlendim'

'O nefretle güçlendim'

Oscarlı oyuncu Anne Hathaway (38), 2012’de ‘Sefiller’ müzikal filminde Fransız hayat kadını ‘Fantine’i canlandırmıştı. Bu rol için geçirdiği fiziksel değişim sonrası internette sayısız nefret söylemiyle karşılaştığını söyledi. Hathaway, “O nefret güçlenmeme yardım etti. Karakterim için iyi bir deneyimdi” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özcan Deniz-Feyza Aktan kavgasına Sibel Semerci dahil oldu