5 dakikada dünyadan magazin (26 Nisan 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

26 Nisan 2020, Pazar 09:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
35 yaş küçük sevgili

35 yaş küçük sevgili

ABD’li oyuncu Mel Gibson (64), kendisinden 35 yaş küçük sevgilisi Rosalind Ross (29) ile karantina alışverişine çıktı. Gibson’ın 3 farklı kadından en büyüğü 40 yaşında olan 9 çocuğu var.

Üç kuşak bir arada

Üç kuşak bir arada

ABD'li oyuncu Goldie Hawn (74), oyuncu kızı Kate Hudson (41) ve torunu Rani Rose (2) ile People dergisine kapak oldu. Üç kuşağın bir arada olduğu ilk kapak olarak derginin tarihine geçtiler. Rani Rose, Kate Hudson’ın üç yıldır birlikte olduğu Danny Fujikawa (33) ile ilk çocuğu.

Efsaneler kapıştı

Efsaneler kapıştı

İngiliz rock grubu Beatles’ın solisti Paul McCartney (77), 1960’lardaki en büyük rakipleri Rolling Stones’la aralarındaki farklar sorulunca “Onlar bizden sonra geldi ve müziklerinde blues tınıları da vardı. Ama biz daha iyiydik” dedi. Bunun üzerine Rolling Stones’un solisti Mick Jagger (76), “Bir grup hâlâ stadyumlarda konser verebilirken diğeri çoktan yok oldu. Ben ortada rekabet göremiyorum” yanıtı verdi.

Parmak basarak imzalamış

Parmak basarak imzalamış

Yaşamını evrenin gizemine adayan efsanevi astrofizikçi Stephen Hawking, 2 yıl önce ölmüştü. Hayatının yaklaşık 50 yılını ALS hastalığı nedeniyle tekerlekli sandalyede geçiren Hawking bedenini kullanamıyordu. Hawking’in ölmeden önce üç çocuğuna ve üç torununa bıraktığı 16.3 milyon Sterlin’lik servetini engeli nedeniyle parmak basarak imzaladığı ortaya çıktı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alessandra Ambrosio kendini podyumda sandı