5 dakikada dünyadan magazin (3 Temmuz 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

03 Temmuz 2020, Cuma 09:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Karantina mükafatı

Karantina mükafatı

Bella Hadid (23), karantina süresince evinin havuz başından bikinili pozlar paylaşmıştı. Bu paylaşımlar ona reklam anlaşması olarak döndü. Amerikan moda devi Clavin Klein’ın kampanya yüzü oldu. Plaj giyim koleksiyonunu tanıttı.

Yanlış anlamış

Yanlış anlamış

Dünyanın en ünlü varislerinden Paris Hilton (39), kıyafetiyle uyumlu maske stili yakalamaya çalıştı. Ancak taşlarla bezeli file maskesinin aksesuardan öte hiçbir koruyucu işlevi yoktu.

‘Saray’daki Külkedisi’

‘Saray’daki Külkedisi’

Prens Harry’nin (35) eşi Meghan Markle (38), İngiliz Mail Online gazetesine izinsiz haber davası açmıştı. Davadan Meghan’a ait şok ifadeler sızdı: Meghan, hamileliğinde medyada acımasızca eleştirildiği dönem Kraliyet Ailesi tarafından korunmadığını söyledi. Bu açıklamalar ile desteğini açıktan ilan etmeyen Kraliçe ve eltisi Düşes Kate’i hedef aldı. Kraliçe’nin torunları Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie’nin başka işlerden para kazanabilmelerine ama kendisine izin verilmemesine sitem etti. 32 milyon Sterlin’lik düğününe eleştirilere ise, düğünü sayesinde ülkeye 1 milyar Sterlin’lik turizm geliri sağladığını öne sürdü. Meghan’ın bu sözleri, ‘Saray’daki Külkedisi’ yorumlarına yol açtı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Plajların makyajsız ünlüleri