5 dakikada dünyadan magazin (4 Mayıs 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

04 Mayıs 2020, Pazartesi 09:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
7 milyonluk aksiyon

7 milyonluk aksiyon

Hollywood dublörleri, sosyal mesafeye dikkat çekmek için evlerinden kavga videoları çekti. Ünlü kadın oyuncular da bu akıma uydu. Rol aldıkları aksiyon filmlerinden öğrendikleri dövüş figürlerini sergileyen yıldızların videosu, 7 milyonun üzerinde izlendi.

Dua'nın lokma tutkusu

Dua'nın lokma tutkusu

Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı Dua Lipa (24), Londra’da karantinada. Canı çocukluğundan bu yana çok sevdiği ‘lokma’ çeken Lipa’nın yardımına annesi yetişti. Lipa, evdeki lokma ziyafetini sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

Bak şu utanmaza

Bak şu utanmaza

İngiltere bu zor süreçte çalışanlarının ücretini ödeyemeyen esnaf ve işletmelere devlet desteği veriyor. Maaşların yüzde 80’ini karşılıyor. Bu desteğe başvuranlardan birinin de İngiliz iş insanı Uma Kamani (32) olduğu ortaya çıktı. Pretty Little Thing markasının sahibi, 86 çalışanının ücretini vergilerle karşılanan yardım fonundan ödemeye başladı. Kamani’nin bu süreçte sevgilisi Nada Adelle ile ‘playboy’ hayatından taviz vermemesi tartışma yarattı.

Otomobil filosu var

Karantinada sık sık lüks hayatını sergileyen paylaşımlar yapan Kamani, hem çalışanlarını hem de halkı isyan ettirdi. 1.2 milyar dolar serveti olan Kamani’ye verilen desteğin geri alınması çağrıları yapıldı. Kamani’nin 375 bin dolarlık Lamborghini, 115 bin dolarlık Mercedes, iki Rolls- Royce Phantom ve bir Range Rover’dan oluşan küçük bir lüks otomobil filosu var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (4 Mayıs 2020)