5 dakikada dünyadan magazin (8 Aralık 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

08 Aralık 2020, Salı 09:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sienna Miller: Öyle ağır bir şok yaşadım ki

Sienna Miller: Öyle ağır bir şok yaşadım ki

İngiliz oyuncu Sienna Miller’ın (38) Jude Law (47) ile 3 yıl bir dargın bir barışık süren aşkı, Law’un ihanetiyle 2006’da sonlanmıştı. Miller yıllar sonra ilk kez şu itirafı yaptı:

“Öyle ağır bir şok yaşadım ki ayrılık sonrasındaki altı haftayı hatırlamıyorum. Hafızamdan silindi.”

'Bu evde oturmam baba'

'Bu evde oturmam baba'

Tom Cruise (58) ile Nicole Kidman’ın (53) üvey kızları Isabella Cruise (27), annesiyle bağını koparmıştı. Isabella, beş yıl önce evlenerek Londra dışında bir kasabada gözlerden uzak bir hayat sürmeye başlamıştı. ‘Görevimiz Tehlike 7’nin çekimleri için iki yıldır Londra’da aylığı 455 bin dolarlık çatı katında yaşayan babası, Isabella’ya birlikte kalmayı teklif etti. Ancak Isabella bu teklifi reddetti.

Şarkıları 300 milyon

Şarkıları 300 milyon

Nobel Ödüllü ABD’li şarkıcı Bob Dylan tüm şarkılarının haklarını 300 milyon dolara müzik şirketi Universal’a sattı. 79 yaşındaki müzisyenin 60 yılı aşan kariyerinde 600’ü aşkın şarkısı var.

Ağaç kazası

Ağaç kazası

Oyuncu Catherine- Zeta Jones (51), yılbaşı ağacını süslerken ayağını yaraladı. Ağacın demir iskeletinden bir çubuk ayağının üzerine düştü. Oyuncu, “İşte yeni yılı böyle bekliyorum” diyerek fotoğrafını paylaştı.

Doğum günü özel

Doğum günü özel

İsveç asıllı Victoria’s Secret meleği Kelly Gale (25), oyuncu sevgilisi Joel Kinnaman’ın 41’inci yaşını Utah’ta çöl tatilinde kutladı. Sevgilisine pozlar verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan arasından gerginlik