5 dakikada dünyadan magazin haberleri (1 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

01 Kasım 2021, Pazartesi 09:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'KÖTÜ ÇOCUK'LA EL ELE

'KÖTÜ ÇOCUK'LA EL ELE

ABD’li milyarder ekran yıldızı Kim Kardashian (41), komedyen Pete Davidson (27) ile el ele oyun parkında görüntülendi. İki hafta önce Kim’in konuk sunucu olduğu şov programında bir araya gelen ikili parodi gereği öpüşmüştü. Yakınları, ikilinin arkadaş olduğunu söylüyor. Hollywood’un ‘kötü çocuğu’ olarak bilinen Davidson’ın aşk sicili kabarık. Ariana Grande, Kaia Gerber, Kate Beckinsale ile fırtınalı ilişkiler yaşamıştı.

SON ANDA POZİTİF

SON ANDA POZİTİF

ABD’li rockyıldızı Jon Bon Jovi (59), Miami’devereceği konsere dakikalar kala COVID-19’ayakalandığını öğrendi. Onun yerine negatif çıkan grup üyeleri sahnealdı. Çift doz aşılı olan şarkıcı, belirti hissetmediğini, hastalığı hafif geçirdiğini söyledi.

ÇEVRECİLERİN DOSTU

ÇEVRECİLERİN DOSTU

Popun kraliçesi Beyonce (40), dün Glasgow’da başlayan İklim Değişikliği Konferansı’na gitmek isteyen çevreci aktivistlere yardım etti. BeyGOOD isimli bir vakfı olan Beyonce, iklim krizinin Afrika’da yol açtığı sorunlara dikkat çekmek isteyen aktivistlere destek verdi.

'KEDİ KADIN'

'KEDİ KADIN'

Cadılar Bayramı'nda Şarkıcı Saweetie, oyuncu Halle Berry’nin canlandırdığı Kedi Kadın kılığına büründü.

'KUŞLAR'

'KUŞLAR'

Oyuncu Reese Witherspoon, ‘Kuşlar’ filmindeki Melanie Daniels karakterini taklit etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (1 Kasım 2021)