5 dakikada dünyadan magazin haberleri (14 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

14 Kasım 2021, Pazar 10:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ROL ÇALMADI

ROL ÇALMADI

Paris Hilton (40), iş insanı Carter Reum (40) ile düğününün ilk gününde üç gelinlik bir de parti elbisesi giydi. Düğünün en merak edilen konuğu Kim Kardashian (41) oldu. Hilton sayesinde ünlenen ancak şöhretiyle onu katlayan Kardashian, gelini gölgelememek için Rick Owens imzalı, sakin bir elbise giydi.

ESARET BİTTİ

ESARET BİTTİ

Popun ‘kanatları kırık prensesi’ Britney Spears (39) 13 yıl vesayet altında yaşadıktan sonra özgürlüğüne kavuştu. Babası Jamie Spears’ın vasiliği tamamen kaldırıldı. Kararın açıklandığı mahkeme salonunun önünde toplanan hayranları bu haberi kutladı.

'HAYATIMIN EN GÜZEL GÜNÜ'

'HAYATIMIN EN GÜZEL GÜNÜ'

Nişanlısı Sam Asghari (27) ile ‘Free Britney’ (Britney’ye Özgürlük) yazılı tişört giyen Spears da “Hayatımın en güzel günü” dedi, hayranlarına teşekkür etti.

DOLGULAR TUTMADI

DOLGULAR TUTMADI

Tom Cruise (59) ABD’de bir maçta şişkin ifadesiyle görüntülendikten bir ay sonra ortaya çıktı. İngiltere’ye dönen Cruise, uçuş eğitimini ilerletmek için ders almaya başladı. Cruise’un yüzündeki şişlik kaybolmuştu. “Yaptırdığı dolgular tutmamış” yorumları yapıldı. Uzun yıllar yaşlanmaya karşı düzenli estetik işlemler yaptıran Cruise, son zamanlarda doğal görünmenin yollarını arıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'den iddialı plaj paylaşımı