5 dakikada dünyadan magazin haberleri (16 Haziran 2021)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

16 Haziran 2021, Çarşamba 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
MOLA VERDİ

MOLA VERDİ

Avustralyalı oyuncu Margot Robbie (30), sosyal medyaya ara verdiğini duyurdu. Instagram’daki 23.7 milyon takipçisine “Şimdilik güle güle” diyen bir paylaşımda bulunan oyuncu, bu molanın sebebini açıklamadı.

TAM GAZ DEVAM

TAM GAZ DEVAM

Nişanlısı Alex Rodriguez’den ayrılan ABD’li oyuncu Jennifer Lopez’in (51) 17 yıl önceki nişanlısı Ben Affleck (48) ile yeniden aşk yaşamaya başlamıştı. İkili önceki gün ABD Malibu’da öpüşürken görüntülendi.

SEVGİLİ KURALI

SEVGİLİ KURALI

10 sezonun ardından geçen hafta sona eren ‘Keeping Up With The Kardashians’ programında izleyiciler Kardashian Ailesi’nin hayatının hemen her anına tanık olmuştu. Ancak Kendall Jenner hiçbir sevgilisiyle programda yer almamıştı. Yapımcılar bu durumun nedenini “Kendall’ın ‘sevgili kuralı’ vardı. İlişki 1 yılı doldurmadan hiçbir sevgilisini programa çıkarmamak üzerine bize kural koymuştu” diye açıkladı.

25'İNCİ YILA ÖZEL ALBÜM

25'İNCİ YILA ÖZEL ALBÜM

8 Temmuz 1996’da piyasaya çıkan ‘Wannabe’ şarkısıyla bir anda dünyanın en çok konuşulan müzik gruplarından biri haline gelen Spice Girls, bu başarının 25’inci yıldönümünü 4 şarkılık yeni bir albümle kutlayacak. Grubun 5 üyesinin de yer aldığı ‘Wannabe25’ adlı albüm 9 Temmuz’da piyasada olacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ayşenil Şamlıoğlu sette talihsiz bir kaza geçirdi