5 dakikada dünyadan magazin haberleri (17 Ekim 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

17 Ekim 2021, Pazar 10:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ÜÇÜNCÜ EVLİLİK DE HÜSRAN

ÜÇÜNCÜ EVLİLİK DE HÜSRAN

Oscarlı oyuncu Sean Penn (61) ile Leila George (29) çifti boşanıyor. 15 aydır evli olan çift, 2016’dan itibaren bir dargın bir barışık aşk yaşamış, pandemide evlenmişti. Boşanma davasını George açtı. Bu, Penn’in biten üçüncü evliliği olacak. Penn daha önce Robin Wright ve Madonna ile evlenmişti.

95 YAŞINDA İÇKİ KARARI

95 YAŞINDA İÇKİ KARARI

İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in (95) günlük keyiflerinden biri de akşamüstleri içtiği bir kadeh kokteyl. Ancak gelecek yıl platin jübilesini, yani tahttaki 70’inci yılını kutlayacak olan Kraliçe’ye doktorlar içkiyi bırakmasını önerdi. Kraliçe de bu tavsiyeye uymaya karar verdi.

EFSANEVİ SİLAH SATILIYOR

EFSANEVİ SİLAH SATILIYOR

‘Uzay Yolu’ dizisinde ‘ışın silahı’ olarak kullanılan alet, satışa çıkıyor. Efsanevi dizi hatırasının, ABD’deki açık artırmada en az 250 bin dolara satılması bekleniyor. Dizide ‘fazer silahı’ olarak geçen 55 yıllık aletin satışı kasımda sonuçlanacak.

YÜZYILIN REKORTMENİ

YÜZYILIN REKORTMENİ

Rita Ora (30), İngiltere’de 21’inci yüzyılın en çok dinlenen 20 kadın şarkıcısı listesinde yer aldı. Ora, hayranlarına “Kendinize nazik davranın ve sabırlı olun. İnandıklarınızdan bir gün bile vazgeçmeyin” diyerek teşekkür etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bülent Ersoy, davalık olduğu Onur Akay'la helalleşti!