5 dakikada dünyadan magazin haberleri (28 Kasım 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

28 Kasım 2021, Pazar 10:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'SANA LAYIK DEĞİLİM'

'SANA LAYIK DEĞİLİM'

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber (27) eşi Hailey Bieber’ın (25) fotoğraflarını yayınlayıp hayranlığını ifade etti. Justin, “Nasıl gerçek olabilirsin ve beni neden kocan olmaya layık buldun? Her gün buna şok oluyorum bebeğim” dedi. Çift, 3 yıldır evli.

KARLI TEDAVİ

KARLI TEDAVİ

İrlandalı dövüş sporcusu Conor McGregor (33) temmuzdaki maçta bacağının kırılması sonrası uzak kaldığı ringlere dönmeye hazırlanıyor. McGregor, iyileşme sürecini nakde çevirdi. Hızla forma sokan egzersiz ekipmanı FAST’i tanıttı.

ONSUZ GEÇEN 30 YIL

ONSUZ GEÇEN 30 YIL

Efsanevi Queen grubunun solisti Freddie Mercury’nin ölümünün üzerinden 30 yıl geçti. Hazırlanan belgeselde grup arkadaşları ve yakınları Mercury’nin hayat görüşünü paylaştı. Gazeteci David Wigg, “Freddie, ‘Hayat yaşamak ve eğlenmek içindir. Yarının canı cehenneme’ derdi. Bu onun mottosuydu” dedi. 1985’teki konserde dünya nüfusunun yüzde 40’ına denk gelen 2 milyar insanı ekran başına kilitleyen şarkıcının son arzusu da kendisini izlemek olmuştu.

EVİN PATRONU

EVİN PATRONU

İngiliz Düşes Kate (39), tahtın dört numaralı varisi olan kızı Prenses Charlotte’ın (6) ‘evin patronu’ olduğunu açıkladı. Kate, kızının, tahtın üç numaralı varisi ağabeyi Prens George’u da (8) yönlendirdiğini söyledi. Özgüvenli kişiliği ile öne çıkan Charlotte, daha önce de kardeşi Prens Louis’nin (3) vaftiz töreninde fotoğrafçılara dönüp “Siz gelmiyorsunuz” demişti. Charlotte’ın ekonomik değeri şimdiden 4 milyar dolar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan bikinili paylaşımıyla dikkat çekti