5 dakikada magazin turu (1 Eylül 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

01 Eylül 2020, Salı 09:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Havuzda romantizm

Havuzda romantizm

Dilasima Group’un varisi Dila Tarkan, nişanlısı Yahya Uçbaşaran’dan ayrıldıktan sonra mutluluğu yaklaşık 9 ay önce Dağhan Doğruer’de buldu. İkilinin haziranda Antalya Kemer’de başladığı tatil Bodrum’da devam ediyor. Sevgililer dün havuzda hem romantik anlar yaşadı, hem de birbirleri ile şakalaştı.

Ağzını bıçak açmadı

Ağzını bıçak açmadı

Eda Taşpınar’ın yeni aşkı, oyuncu Çağrı Atakan’ın eski sevgilisi Eda A.’ya şiddet uyguladığı iddia edilmişti. Hatta ‘Yaralama’, ‘Tehdit ve hakaret’ suçlarından iki ayrı dava açılmıştı. Bu olay üzerine Eda Taşpınar’ın Çağrı Atakan’dan ayrılma kararı aldığı söylendi. Ama Çeşme tatiline devam eden Eda sorulara yanıt vermedi. Ağzını bıçak açmadı.

'Kontrol delisiyim'

'Kontrol delisiyim'

Eski futbolcu Sabri Sarıoğlu ile Pilot Yağmur Yılmaz 2010’da nikah masasına oturmuştu. Çocukları; Sarp 2011’de, Sare ise 2018’de dünyaya gelmişti. Yağmur Sarıoğlu 39 haftalık hamile. Bir erkek daha geliyor. Yağmur “30 Ağustos Zafer Bayramı’nda doğurmayı çok isterdim. Ama 40’ıncı haftamı bekliyorum” dedi. Sonra ekledi: “Kontrol delisiyim. Her şeyin kendi gözetimimde olması gerekir. Ama 3’üncü çocuktan sonra kaça bölünmem gerektiğini bilmiyorum.”

Acil tatile ihtiyacı var

Acil tatile ihtiyacı var

Şevval Şahin, karantina günlerini şubatta aşk yaşamaya başladığı Yiğit Marcus Aral ile Amerika Miami’de geçirmişti. 20 Haziran’da Türkiye’ye dönmüş; Alaçatı, Bodrum ve Marmaris’te tatil yapmıştı. Geçen hafta önce Cihan Nacar’ın Mercedes Benz Fashion Week İstanbul kapsamındaki dijital yayınlanan defilesinde, ardından Dosso Dossi için Ağrı Beyazıt’ta düzenlenen tanıtımda podyuma çıkan Şevval Şahin çok yoruldu!

Yeda’ya Bodrum'da parti

Yeda’ya Bodrum'da parti

Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel 2014’te Yade’yi, 2017’de Yeda’yı dünyaya getirmişti. Dün eski Belçika Güzeli’nin ‘Dolap farem’ diye sevdiği Yeda’nın doğum günüydü. 3’üncü yaşı Bodrum’da kutlandı. Bir süredir antrenörlük lisansı için kampta olan Volkan da Bodrum’a gelip partiye katıldı.

'Her şey evden'

'Her şey evden'

Yıldız Tilbe, Harbiye Açıkhava’da altıncı kez sahneye çıktı. Tilbe tarzı için şunları söyledi: “Elbise, küpe, terlikler yeni değil. Lüks marka da değil. Akşam gardırobu karıştırıp böyle bir kombin yaptım. Her şey evden” dedi.

Nil Rona ile düet

Nil Rona ile düet

Gökhan Türkmen, iki kızı için ‘Mavi’ adlı bir şarkı besteledi. Düeti de kızı Nil Rona ile yaptı. Şarkı, kardeşler arası sevgi ve bağlılığı anlatıyor. ‘Mavi’ bugün, yani Gökhan Türkmen’in 36’ncı doğum gününde çıkıyor.

Beğeni yağdı

Beğeni yağdı

Oyuncu Ebru Şahin, milli basketbolcu sevgilisi Cedi Osman ile birlikte çekilen eski bir karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Şahin'in paylaşımına takipçileri beğeni ve yorum yağdırdı.

'Biz birlikte güçlüyüz'

'Biz birlikte güçlüyüz'

Ebru Polat, sahibi olduğu Ebru Polat Cosmetics isimli markasındaki ürünleri Kadın Sığınma Evleri’nde kalanlara ücretsiz ulaştırıyor. Gelen taleplere kayıtsız kalmadığını söyleyen şarkıcı, “Bir kadının bile ruhuna ve kalbine dokunabilirsem benden mutlusu olmaz. Biz birlikte güçlüyüz. Onlar yeter ki iyi olsun, ben ürünlerimi seve seve yollarım” dedi.

'Biz kaçar'

'Biz kaçar'

Geçtiğimiz haftalarda baba olan oyuncu Necip Memili, kızı Asya ile pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Memili, paylaşımına "Biz kaçar" notunu düştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Haldun Boysan'ın vefatı sevenlerini yasa boğdu