5 dakikada magazin turu (1 Haziran 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

01 Haziran 2020, Pazartesi 08:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Arzu Sabancı 30 yıldır aynı kiloda

Arzu Sabancı 30 yıldır aynı kiloda

Arzu Sabancı, Instagram’da takipçilerinin sorularını yanıtladı. Şunları söyledi:

● “2 ayda en fazla 4 kere dışarı çıktım. Dışarıda ne yapılacağını bile unuttum.”

● “Yemek yapmaya merakım yok. Zorda kalırsam kimseyi aç bırakmayacak kadar yapabilirim. Bu konuda oğullarım Hacı ile Kerim çok yetenekli.”

● “Kıymalı patates, pilav, turşu en sevdiğim üçlü. Benden öyle sofistike yemek bekleyenler için üzgünüm.”

● “En son İsabelle Allende’nin Japon Sevgili adlı kitabını okudum.”

● “30 yıldır hep aynı kilodayım. 58’im. Her sabah tartılırım. Bir gün çok yersem, 3 gün yemem. Boyum da 1.70.”

● “Evlendiğimde Ankara Üniversitesi Arkeoloji Bölümü son sınıf öğrencisiydim. 21 yaşımdaydım, eşim de 26’ydı.”

Yunan sevgilisi artık Alex Kemal

Yunan sevgilisi artık Alex Kemal

Ayşe Kucuroğlu çocukları; Suna, Kemal, Osman, Cenk ve Selma’nın babası, 2003’te nikah masasına oturduğu Taner Kucuroğlu’ndan Mayıs 2017’de boşanmıştı. Ocak 2019’dan beri de Yunanistan Atina’da yaşayan, armatör Alexandros Papantoniou ile birlikte (yanda). Salgına İstanbul’da yakalanan sevgilisi hâlâ ülkesine dönemedi. Ayşe Kucuroğlu’nun çocukları ile evde yemek yapmakla meşgul. Alexandros Papantoniou soranlara “Adım; Alex Kemal” diyor. Nedenini soranlara da hem Mustafa Kemal Atatürk’ü, hem de Ayşe Kucuroğlu’nun oğlu Kemal’i çok sevdiğini söylüyor.

Bebek geliyor

Bebek geliyor

Roman mağazalarının patronu Turgut Toplusoy’un Efsane Erdoğan’dan olan oğlu Buğra Toplusoy, 2018’de Amerika Miami’de Ceyda Ateş ile evlenmişti. 31 yaşındaki oyuncu bebek bekliyor. HTKulüp’e göre Ceyda 3 aylık hamile. Doğum Amerika’da gerçekleşecek.

Simge yer çekimine meydan okuyor

Simge yer çekimine meydan okuyor

Şarkıcı Simge karantinada formunu ‘Antigravity Yoga’ ile yani yerçekimine meydan okuyarak korudu. Tavandan sarkıtılan ipek kumaşlara sarınarak yapılan bu yogayı dünyaca ünlü Pink, Britney Spears, Mariah Carey ve Rihanna meşhur etmişti. Simge “Haftada 5 gün tavandan kendimi sarkıtıyorum ve asla ekmek yemiyorum” dedi.

Karantina albümü

Karantina albümü

Sibel Can karantina günlerinde evine stüdyo kurdurdu. 12 şarkının çoğunun okumalarını bitirdi. Ağustosta çıkaracağı albümün tanıtım fotoğrafları için ise evinin terasında Hakan Öcal'a poz verdi. Haziran sonu yaz konserlerine başlayacağının müjdesini veren şarkıcı yaz boyunca Belek’teki beş yıldızlı otellerde sahneye çıkacak.

'Sevgilim benden daha olgun'

'Sevgilim benden daha olgun'

Işın Karaca (46) altı aydır aşk yaşadığı müzisyen Can Yapıcıoğlu (28) ile karantina günlerini İzmir Urla’da geçiriyor. Popçu, “Can beni müziğe boğdu, günde 8 saat piyano çalıyor. Benim için birçok şarkı yazıp besteledi. Benden daha olgun bir adam. Yaş farkına hiç takılmıyoruz” diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Acar: Bundan sonra savurganlık yok