5 dakikada magazin turu (1 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

01 Mayıs 2020, Cuma 10:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ailesine koştu

Ailesine koştu

Serenay Aktaş, oyunculuktan ve ‘Survivor’dan kazandığı para ile hem ailesine, hem de kendisine Kağıthane’den ev almıştı. Kendi evinde yaşamaya başlayan Serenay Aktaş, karantina döneminde yalnız kalınca eşyalarını toparlayıp ailesinin yanına gitti.

Kuklacı Demet

Kuklacı Demet

Demet Evgar, Pangar adında bir sanat üretim platformu kurmuştu. Bu oluşum içinde hayata geçirdiği ‘Çocuk Evi’ için yararlı ve eğlenceli içerikler üreten YouTube kanalı Pangar TV’de kukla yaptı. Sünger ve kumaş ile diktiği kuklanın ayrıntılarını Instagram’da paylaşan oyuncu “Beni ve tüm ekibi motive eden çocuklara müteşekkirim” yazdı.

Mustafa Sandal evden koçluk yapacak

Mustafa Sandal evden koçluk yapacak

Mustafa Sandal’ın koçluk yapacağı, ‘Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması: Ünkapanı Edition’a 11 bini aşkın başvuru geldi.  Popçu, corona virüs tedbirleri kapsamında evinden koçluk yapacak. Yarı finale kalmaya hak kazanan 10 genç sese, ‘Nasıl Daha İyi Şarkı Söylenir’ temalı videolarla yardım edecek. Birinci, 18 Haziran’da belli olacak.


"Hemen eve dönüyorum"

"Hemen eve dönüyorum"

Cem Yılmaz’ın eski eşi, oyuncu Ahu Yağtu önceki gün Ortaköy’de görüntülendi. Bu sırada telefonu çaldı. Arayan 7 yaşındaki oğlu Kemal’di. Oğluyla görüntülü konuşan Ahu Yağtu’nun “Merak etme canım, hemen eve dönüyorum” dediği duyuldu.

Sokakları dolaşıp mama dağıttı

Sokakları dolaşıp mama dağıttı

Sunucu-yazar Yelda Kırçuval karantina günlerinde sokak hayvanlarını unutmadı. Yelda Kırçuval önceki gün sokak sokak dolaşıp 20 köpeğe mama dağıttı. Hepsini de tek tek sevip okşadı. Yelda Kırçuval evinin bahçesinde Kangal beslediğini söyledi

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise evde ne yapıyor?