5 dakikada magazin turu (1 Temmuz 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

01 Temmuz 2020, Çarşamba 08:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kedi kurtarma operasyonu

Kedi kurtarma operasyonu

Ayta Sözeri önceki akşam Karaköy’deki Lüsyen adlı mekanda arkadaşları otururken bir inşaatın tepesinde mahsur kalan yavru kedinin ağlamasını duydu. Sözeri hemen telefona sarılıp itfaiyeyi çağırdı. Görevliler yardıma koştu, kedi kurtuldu. Ayta Sözeri “O yavruyu bulamasaydık, gözüme uyku girmezdi. Ağlaması yüreğimi parçaladı. Bu konuda aşırı hassasım” dedi.

'Güldüğüme bakmayın'

'Güldüğüme bakmayın'

Takipçilerinin “Nasıl formda kalıyorsun?” diye soru yağmuruna tuttuğu Burcu Esmersoy sırrını spor salonundan paylaştı. Ağırlık kaldırdığı, squat yaptığı görüntülerin altına da şöyle not düştü:

“Güldüğüme bakmayın. Hiç kolay değil. Bu hareketler biraz sert, ama sonuç iyi olacak.”


Esmersoy’un mesaisi şöyle:

Sabah 06.00’da kalkıp spora koşuyor. Gün boyunca dengeli besleniyor. Akşamları yoga ve meditasyon yapıyor.

Merhum iş insanı Mustafa Koç ve Caroline Koç’un kızları Aylin, Harper’s Bazaar Dergisi’ne kapak oldu. Londra’da aldığı sanat eğitiminin ardından tasarım ve resime ilgi duyan Koç’un dergi için çektirdiği fotoğraflar sosyal medyada büyük ilgi gördü, beğeni rekoru kırdı. Koç için ‘estetiksiz, doğal güzel’, ‘ne kadar zarif’, ‘kimseye benzemeyen genç kız’ şeklinde yorumlar yapıldı. Stiliyle de dikkat çeken Aylin Koç röportajında şunları söylemiş:

Gereksiz tüketime karşıyım. Hayatımın genelinde olduğu gibi giyim konusunda da anlayışım şu: ‘Az, çoktur’.


Caroline Koç ise Bodrum koylarındaki kirliliğe isyan etti. Teknelerden atılan çöpleri arkadaşları toplayıp Instagram’da paylaştı. Altına şöyle not düştü:

“Dünyada eşi, benzeri bulunmayan doğaya, tarihe ve denize sahibiz. Çöp atmalayım, gönüllü olarak toplayalım. Lütfen sahip çıkalım.”

Tatil yok iş var

Tatil yok iş var

Bu yazı kurduğu tekstil markasının çalışmalarıyla geçiren Demet Şener, “Tatile fırsatım yok. Yurt dışıyla önemli bağlantılar yaptım. Patron olarak işimin başında durmak zorundayım. Hafta sonları havuz keyfi yapıyorum, o kadar” dedi.

Yanıt vermeden hızla uzaklaştı

Yanıt vermeden hızla uzaklaştı

Onur Tuna’nın adı geçen hafta Yağmur Karabal ile aşk dedikodusuna karışmıştı. Antalya Kalkan’da birlikte tatil yaptıkları söylenmişti. Oyuncu önceki gün Nişantaşı'ndaki City's AVM'deydi. Hayranları ile selfie yaptı. Onur Tuna’nın, Yağmur Karabal’a dair sorular karşısında yüzü asıldı. Yanıt vermeden hızla uzaklaştı.

'Yeşilçam’a emek veren kadınların hepsi birbirinden güzel'

'Yeşilçam’a emek veren kadınların hepsi birbirinden güzel'

Gülşen Bubikoğlu geçenlerde sosyal medyada ‘Yeşilçam’ın En Güzel Kadını’ seçilmişti. Bunun üzerine Hülya Avşar, “Bana göre: en güzeli Türkan Şoray” açıklamısını yapmıştı. Önceki akşam Bebek’te yürüyüşe çıkan oyuncu Hale Soygazi konuya dair şöyle konuştu:

“Yeşilçam’a emek veren kadınların hepsi birbirinden güzel.”

'Erkek işlerini de biz yapıyoruz'

'Erkek işlerini de biz yapıyoruz'

Hande Ataizi sevgilisi Dinç Aydoğdu ile aynı evde yaşıyor. Dün eski eşi Benjamin Harvey’den olan oğlu Leon’un odasındaki ampül yandı. Hande, lambayı değiştirmek için merdivene çıktı. “Erkek işlerini de biz yapıyoruz” diyerek sevgilisine sitem etti. Başarınca kendi kendini alkışladı.

Eş adayı yok

Eş adayı yok

Hepsi grubunun eski solisti Gülçin Ergül, sunucu-yazar Yelda Kırçuval’ın YouTube kanalına konuk oldu. “Tıklanma sayısı bir şarkıcının başarısını, kalitesini göstermez. Çünkü için işine hile katılıyor. Eskiden ünlü olmak daha kolaydı” dedi. Gülçin Ergül özel hayatına dair de şöyle konuştu:

“Şu an evlenmeyi düşünmüyorum. Zaten ortada henüz aday bile yok.”

Eski eşini unutmadı

Eski eşini unutmadı

Aleyna tilki’nin babası Mehmet tilki ile annesi Havva Özel, 2017’de boşanmıştı. dün Mehmet tilki’nin doğum günüydü. eski eşler kutlama için bir araya geldi. Yanlarında küçük kızları Ayça da vardı. Havva Özel, “Barıştınız mı?” sorusuna “Tilki Bey kızlarımın babası. Eş olamadık ama iyi dost olduk. Bu hep böyle kalacak” yanıtını verdi.

Aylık masrafı 80 bin TL

Aylık masrafı 80 bin TL

Coşkun Sabah, Ömür Gedik ile Tolga Yüce’nin Instagram’da sunduğu ‘Tek Hece’ye konuk oldu. Konu yine; karantina günlerinde olduğu gibi paraydı! Şarkıcı, “Benim ayda 70-80 bin lira masrafım var. Ben fakirliği bilen bir insanım. Yokluğu gördüm. Ama Twitter’da sözlerimi hep yanlış anlıyorlar. Orası küfür ve bataklık mecrası oldu. Hesabımı kapatıyorum” dedi.

Teklif yağıyor

Teklif yağıyor

Kanal D’de 2018’de final yapan ‘Vatanım Sensin’deki rolüyle şöhretin kapısını aralayan Pınar Deniz önceki gün Zincirlikuyu Zorlu AVM’deydi. Başrolünde olduğu sinema filminin çekimlerinin bittiğini söyleyip “Şimdi yeni sezon için dizi tekliflerini değerlendiriyor, senaryo okuyorum. Henüz kararımı vermedim.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özge Özpirinçci ve sevgilisi Burak Yamantürk tatilde!