5 dakikada magazin turu (10 Ağustos 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

10 Ağustos 2020, Pazartesi 09:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Dişi Herkül

Dişi Herkül

Hande Ataizi yaz-kış spor salonundan çıkmayanlardan. Kendi deyimiyle ‘fiziksel malzemesini’ korumak için elinden geleni yapıyor. Oğlu Aslan Leon ve sevgilisi Dinç Aydoğdu ile Bodrum tatiline devam eden 46 yaşındaki oyuncu dün 31 derece sıcaklığa aldırmadı. Yazlığının bahçesinde önce 20 litrelik damacana ile kalçasını sıkılaştırmak için bir dizi hareket yaptı. Ardından da bahçede bulduğu bir taş ile 6 set mekik çekti. Antreman 2 saat sürdü.

En çekici konseri oldu

En çekici konseri oldu

Deniz Seki, Bodrum Tilkicik koyu bir restoranda sahne alacaktı. Konsere giderken Manisa Soma yakınlarında aracı bozuldu. 8 saatlik yolculuk çekici üzerinde 13 saat sürdü.

Yonca'dan ince ayar

Yonca'dan ince ayar

Yonca Evcimik artık canını sıkan insanlarla hiç uğraşmadığını Sigmund Freud’un şu sözünü paylaşarak dile getirdi:

“Bir olgunluk seviyesi var. Oraya ulaşınca kimseyle uğraşasın gelmiyor. Kendini yetiştirememiş, sinsi, ikiyüzlü insanlardan uzaklaşıyorsun. Seni hasta edecek kişilerle birlikte olmaktan vazgeçiyorsun. Kendine değer vermeyi öğreniyorsun.”

Klip kızı oldu

Klip kızı oldu

Mehmet Ali Erbil’in Nergis Kumbasar’dan olan kızı Yasmin kamera karşısına geçti. Genç müzisyenler; Kaan Akalın ve Cenk Eşgin’in ‘Delusion’ adlı şarkılarının klibinde oynadı.

Havuzda kutlama

Havuzda kutlama

Emina Jahovic ile Mustafa Sandal 2018’de boşanmıştı ama çocukları için görüşmeye devam ediyorlar. Dün büyük oğulları Yaman’ın doğum günü vardı. Göcek’teki evlerinde bir araya geldiler. Havuz başında başlayan parti geç saatlere kadar devam etti. Tüm aile finalde havuza atladı. Yaman 12 yaşına bastı.

Aşk karelerini tek tuşla sosyal medyadan kaldırdı

Aşk karelerini tek tuşla sosyal medyadan kaldırdı

Burak Hakkı oğlu Rüzgar’ın annesi Sema Şimşek’ten 2012’de boşandıktan sonra aşktan yana tercihini hep Yunan güzellerden kullanmıştı. 2017’de flört etmeye başladığı model Hara Pappa’dan 3 hafta önce ayrılan Burak Hakkı, Bodrum’da tatil yapıyor. Komşu kızı, eski sevgilisi ile olan fotoğraflarını Instagram hesabından silmedi, takibi de bırakmadı. Burak Hakkı ise aşk karelerini tek tuşla sosyal medyadan kaldırdı.

O pastadan yedi mi?

O pastadan yedi mi?

Eşi Uğur Akkuş ile Bodrum’da tatil yapan Ebru Şallı’ya kaldıkları Mandarin Oriental bir sürpriz yaptı. Çiftin isimlerinin baş harflerinin olduğu bir pasta hazırlayan ekip, Ebru Şallı’yı çok duygulandırdı. Şallı, pastayı aralarına alıp el ele tutuştukları bir pozu Instagram’ın hikayeler bölümüne yükledi. Magazin sitelerinde Ebru Şallı’ya şöyle yorumlar yağdı: “O pastadan yediğinize inanmıyoruz. Yoksa nasıl bu kadar zayıf kalabilirsiniz!”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ümit Erdim zayıfladıkça zayıflıyor