5 dakikada magazin turu (10 Eylül 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

10 Eylül 2020, Perşembe 09:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Eşe özel poz

Eşe özel poz

1993 Türkiye Güzeli Arzum Onan (46), ile 1996’da evlendiği Mehmet Aslantuğ’un Bodrum tatili devam ediyor. Eski kraliçe dün eşine özel pozlar verip Instagram sayfasında paylaştı. Stil danışmanı Mert Aslan, “Bence seni bundan sonra hep Mehmet çekmeli” yorumunu yaptı. Arzum Onan da şakayla karışık “Fiyatta anlaşırsak olabilir” yanıtını verdi.


Boğaz’da eğlendiler

Boğaz’da eğlendiler

Dünyanın en büyük yatlarının distribütörlüğünü üstlenen Tezmarin’in patronu Ralf Tezman tatilden yeni döndü. Önceki gün ağabeyi Selim Tezman ile şirketlerine ait Pirelli bota atladılar. Boğaz’da heyecanlı ve hızlı bir tur attılar.


Serkan Kaya karantinada

Serkan Kaya karantinada

Hafta sonu Afyon’da bir düğünde sahne alan Serkan Kaya’nın orkestrasındaki bir müzisyenin COVID-19 testi pozitif çıktı. Müzisyenle aynı ortamı paylaşan Serkan Kaya, tüm orkestra elemanları, menajerlik ve asistanlık ekibi dahil 35 kişi karantinaya alındı. Testlerin sonuçları bekleniyor.


Küçük oğlu için parti

Küçük oğlu için parti

Selin Denizli ile Mimar Abdullah Burnaz, 2010’da evlenmiş, oğulları Mustafa Cem 2012’de, Kerem Ege ise Ekim 2018’de dünyaya gelmişti. Dün Kerem Ege’nin doğum günüydü. Çift evlerinin bahçesinde parti verdi. Organizasyonu Minty Events yaptı. Selin Denizli, “Kerem Ege benim mucizem, muzip gülüşüm, en küçük prensim. Benim için en güzel tablo; Mustafa Cem ile Kerem Ege’nin birlikte gülücükler saçarak oynaması” dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Buse ve Volkan Bahçekapılı çocuklar gibi eğlendiler