5 dakikada magazin turu (10 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

10 Mayıs 2020, Pazar 09:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Aşçı Burcu

Aşçı Burcu

Burcu Esmersoy karantina günlerinde mutfak hünerlerini geliştiren ünlüler arasına girdi.

İçindeki aşçıyı açığa çıkaran ünlü sunucu dolma, börek ve tatlıdan sonra şimdilerde ekmek ve pizza yapımına merak sardı. Ekmek pişiren ve hamur işleri yapan Esmersoy, bu alanda uzmanlaştığını söyledi.

Bensu Soral 45 günde bitirdi

Bensu Soral 45 günde bitirdi

Bensu Soral karantina günlerinde kolları sıvamış, içindeki sanat aşkını; eşi Hakan Baş ile yaşadığı evin duvarlarına yansıtmaya başlamıştı! Sonuç ortada ev galeriye döndü. 45 günde tamamladığı eserinin son halini Hello dergisi ile paylaşan oyuncu, “Yaptığım resimdeki renklerin tonları bana özgürlüğü ve her koşulda umutlu olmayı anımsatıyor” diye konuştu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde grafik eğitimi alan Bensu Soral resim yapmaya devam edeceğini söylüyor.

Şeyda Coşkun: Özgürce yürümek istiyorum

Şeyda Coşkun: Özgürce yürümek istiyorum

Ünlülerin yaşam koçu Şeyda Coşkun önceki gün Kuruçeşme’deydi, bir marketten çıkıyordu. Karantinadan artık sıkıldığını söyleyen Şeyda, “Maske alerji yapmaya başladı. Boğaz hattının yeniden yürüyüşe açılacağı günü dört gözle bekliyorum. Daralmaya başladım, nefes almak ve özgürce yürümek istiyorum” diye konuştu.

Ebru Yaşar: Sıkıldım, çatladım

Ebru Yaşar: Sıkıldım, çatladım

Son şarkısı ‘Kalmam’ ile telifmetre raporlarına göre; arabesk fantazi dalında zirveye çıkan Ebru Yaşar, Show Radyo’nun canlı yayınına konuk oldu. Karantina günlerini anlatan şarkıcı, “Herkes gibi artık evde sıkıldım. Hatta çatladım. Ama hastanede olacağıma, evimde olmayı tercih ediyorum ve salgına karşı çok dikkat ediyorum” dedi.

Çiftlikte müziğe devam

Çiftlikte müziğe devam

Candan Erçetin karantina dönemini Lüleburgaz’daki çiftliğinde sevgilisi Hakan Karahan’la birlikte geçiriyor.

Çiftlik işleriyle ilgilenen ünlü şarkıcı, müziği de ihmal etmiyor. Aynı zamanda MSG (Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği) Başkanı olan Erçetin son olarak Hıdırellez için müzisyen ekibiyle hazırladığı videoyu sosyal medyada yayınladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlülerin Anneler Günü paylaşımları