5 dakikada magazin turu (10 Temmuz 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

10 Temmuz 2020, Cuma 08:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hayaller ve gerçekler

Hayaller ve gerçekler

Bir ayağı Hollywood’da olan Saadet Işıl Aksoy eşi Pamir Kıraner ve 4 aylık kızları Marisa ile Los Angeles’ta. 2012’de Penelope Cruz ile ‘Twice Born’ filminde oynayan, ardından Paramount Pictures başta olmak üzere birçok yapım şirketinin dikkatini çeken Aksoy yine önemli bir anlaşmaya imza atmak üzere. Ancak projesini sır gibi saklıyor.

İş toplantılarının yanısıra tatil de yapan oyuncu, kızı Marisa ve köpeği Kaju ile olan karelerini Instagram’da paylaştı. Şişme havuzda keyif yaptıkları kareye şöyle not düştü: “Hayaller Marmaris, gerçekler Los Angeles.”

Süleyman yüzdü, babası şükretti

Süleyman yüzdü, babası şükretti

Marmaris-Bozburun’da yaşayan Tanem Sivar ve eşi Edhem Dirvana 3 yaşındaki oğulları Süleyman’ın kolluksuz yüzdüğü ilk anları Instagram’da paylaştı. Bu karede Edhem Dirvana’nın şükür hareketi dikkat çekti. Tanem Sivar “Kolluksuz ama paletleri günlere geçtik. Edhem bu tablo karşısında şükranlarını dile getirdi. Django ise başka bir alemdeydi” diye yazdı.

Her bakışta aşk

Her bakışta aşk

Yasemin-İzzet Özilhan 16 Temmuz'da, dokuzuncu evlilik yıldönümlerini kutlayacak. Ancak pandemi nedeniyle kalabalık bir organizasyon istemiyorlar. Planları, teknelerinde baş başa bir yemek. Eşi için yaptığı romantik paylaşımlarla dikkat çeken Yasemin Özilhan geçen yılki yıldönümlerinde şöyle yazmıştı: “Her baktığımda bir kez daha aşık oluyorsam, gün içinde seni özlüyorsam demek ki aşk seninle güzel.”

Teknede dans

Teknede dans

Ivana Sert yakın arkadaşı Sinem Yıldırım ile Bozcaada’dan Çeşme’ye geçmişti. Villa Korel’de kalan kankalar dün tekne turuna çıktı. Sadece denize girmekle kalmadılar, ortak arkadaşları agah atılgan ile teknede dans da ettiler.

Evlilik teklifi aldı

Evlilik teklifi aldı

Ebru Polat sezonu geçen hafta Bodrum’da açmış, teknede çektiği dans videosu ile çok konuşulmuştu. Ebru Polat şimdi Çeşme’de. Sheraton Otel’de kalıyor. Sosyal mesafeyi koruyarak güneşlenip denize girdiğini söyledi. Ebru’ya Instagram’dan bir takipçisi evlilik teklif edip “Çocuklarımın annesi olmanı istiyorum” mesajı attı.

Gözü ekranda

Gözü ekranda

2019 Miss Turkey İkincisi Bilgi Aydoğmuş, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Aynı zamanda basketbolcu. Ancak gönlünde oyunculuk yatıyor. Bunun için de Ayşegül Ünal’dan oyunculuk dersleri almaya başladı. Bilgi Aydoğmuş, “Doğru zamanda, doğru projeyle setlere adım atmak istiyorum” diye konuştu.

"Aşkımız devam ediyor"

"Aşkımız devam ediyor"

Hazal Filiz Küçükköse önceki akşam Alaçatı’daydı. Yanında eylülden beri aşk yaşadığı işletmeci Alp Güler yoktu. Oyuncu, “İlişkinizde sorun mu var?” sorusuna “Hayır yok, aşkımız devam ediyor ve her şey çok güzel gidiyor” yanıtını verdi. Hazal Filiz Küçükköse, meslektaşı Tuan Tunalı’dan Nisan 2018’de olaylı bir şekilde boşanmıştı.

Deniz BOY

"Hande benim ahiretliğim"

"Hande benim ahiretliğim"

‘Çilek’, ‘Darma Duman’, ‘Bay Bay’ gibi yüzlerce şarkının mimarı Berksan önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Karantinayı evinde geçirdiğini ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi için ozon tedavisine başladığını söyledi. 41 yaşındaki Berksan, “Ego ve hırs yarışlarını dert etmeyi bıraktım. Kafam rahat, sadece müziğimle ilgileniyorum” dedi. Berksan 2015’te küsüp 2019’da barıştığı Hande Yener için de “Bir araya geldiğimiz an hüngür hüngür ağladık. Şimdi eskisinden daha sımsıkıyız. Albüm çalışmaları yapıyoruz. Hande benim ahiretliğim” dedi.

Seçkin Şenvardar

Loca kiraladı

Loca kiraladı

Asuman Dabak her yıl olduğu gibi bu sezon da Çeşme’den vazgeçmedi. Önceki gün sezonu açan oyuncu, yakın arkadaşı Sinem Küçükşahin ile Before Sunset Beach’te loca kiraladı. Asuman Dabak denize girmedi, cep telefonunu da elinden düşürmedi.

Deniz BOY

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mustafa Sandal, nasıl kas yaptı?