5 dakikada magazin turu (11 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

11 Mayıs 2020, Pazartesi 09:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Mecburen balkonda"

"Mecburen balkonda"

Ayla Çelik, Lübnanlı sanatçı Ramy Ayach’ın ‘Mabrouk’ adlı şarkısına Türkçe sözler yazıp ‘Mecbur’ yaptı! Önceki gün de Arnavutköy’deki evinin balkonunda klip çekti. Komşuları ve yakınları da sosyal mesafe kuralına uyarak klipte yer aldı.

Morgül çok kızdı

Morgül çok kızdı

Yılmaz Morgül, Anneler Günü’nü Alzheimer hastası olan annesi Fatma Morgül ile geçirdi. Şarkıcı annesi hasta olduğunda yüzlerce kişinin kendisine ‘Geçmiş olsun’ dediğini ama Seda Sayan ile Safiye Soyman’ın aramadığını söyledi. Yılmaz Morgül “Hayatımdan onları çıkardım” dedi.

Oğlundan şarkılı sürpriz

Oğlundan şarkılı sürpriz

Nurgül Yeşilçay 2004’te izdivaç yaptığı Cem Özer’den 2010’da boşanmıştı. Bu evlilikten dünyaya gelen oğlu Osman Nejat artık büyüdü, 15 yaşında oldu. Malum; dün Anneler Günü’ydü. Osman Nejat, Nurgül Yeşilçay’a sıra dışı bir hediye verdi. Yakın arkadaşı ile şarkı söyleyip klip çekti. Klibi de annesinin sevgilisi Necati Kocabay yönetti.

Nurgül Yeşilçay’ı hem ağlatan, hem güldüren rap şarkının sözleri şöyle:

Buradan Londra 3 saat, sana sevgim 24/Saçlarımı kesmekle tehdit edersin, tam bir validesin/ergenim diye seversin, sormadan odamı temizlersin/Bugün ergenliğe mola, küfre müfre bir ara/Yaptım bir şarkı, oldu hediye, paralar kaldı cebimde!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Taze annelerin ilk heyecanı