5 dakikada magazin turu (11 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

11 Ocak 2021, Pazartesi 08:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ebru'yu uçurdu

Ebru'yu uçurdu

Ebru Şallı ile Eylül 2019’da evlendiği Uğur Akkuş, yılbaşını geçirmek için Amerika Los Angeles’a gitmişti. Tatili uzatan çift Malibu’dan sonra şimdi Miami’de. A&S Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş önceki gün eşine sürpriz bir jest yaptı. Miami semalarında romantizm rüzgarı estirdi. Uçak kiralayıp gökyüzüne İngilizce ‘You are the most beautiful woman. I love you’ (Dünyanın en güzel kadınısın. Seni seviyorum) yazdırdı. Ebru’nun ayakları yerden kesildi. Uğur Akkuş kısa süre önce “Şu an aşkımızın zirvesindeyiz. Ebru muazzam bir kadın. Ondaki meziyetleri keşfettikçe hayranlığım artıyor” demişti.

Annesine aldı, kendi kullanıyor

Annesine aldı, kendi kullanıyor

Geçtiğimiz günlerde annesi Şenay Akalın’a hediye ettiği otomobil ile gündeme gelen Demet Akalın, İstinyePark’taydı. Akalın alışveriş turuna, annesine aldığı araç ile gelmişti. Plakanın Demet, Okan, Hira isimlerinin baş harflerinden oluşması (DOH) dikkat çekti.

"Boğaz havası enerjimi yükseltiyor"

"Boğaz havası enerjimi yükseltiyor"

Hülya Avşar ile 2005’te boşandığı Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çilingiroğlu önceki gün Tarabya’daydı. Maskesini takıp sabah sporu için sahile inen Zehra, “Boğaz havası enerjimi yükseltiyor. Yürüyüş yapmak da beni dinç tutuyor. Annem gibiyim. Sporsuz bir hayat düşünemiyorum” dedi.

Kampa girdiler

Kampa girdiler

Necmettin-Maria Eliyeşil’in kızı Melissa, 2011’de Faber Castell kalemlerinin sahibi Kont Charles von Faber Castell ile evlenip Almanya’ya gelin gitmişti. Sık sık boşanacaklarına dair dedikodular çıkan çift, Avusturya’ya gitti. Vivamayr’da detoks kampına girdiler. Hem karantina döneminde aldıkları kilolardan kurtulup forma girmeye çalışıyorlar, hem de aşk perçinliyorlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Masumlar Apartmanı’nda Safiye'nin büyük aşkı Naci diziye veda ediyor! Dizi Postası 4-11 Ocak