5 dakikada magazin turu (11 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

11 Şubat 2021, Perşembe 08:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
14 Şubat'a özel konser

14 Şubat'a özel konser

Hazer Amani’den 18 Ocak’ta boşanan Sıla, ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı repertuvarı ile Zorlu PSM Online’da aşk şarkıları söyleyecek. Ücretsiz konser saat 21.00’de başlayacak, 23.00’e kadar devam edecek.

Anya'ya meydan okudu

Anya'ya meydan okudu

Ece Gürsel son şarkısı ‘Vur Kalbim’in klibinde satranç oynadı. Klipte, Hollywood yıldızı Anya Taylor-Joy’un dünyanın en iyi satranç oyuncularından Beth Harmon’ın yaşamını anlatan ‘The Queen’s Gambit’ dizisinden ilham alınmıştı. Ece Gürsel, “İzleyenler benim için Türk Anya Taylor-Joy yorumları yapıyor. Satrancı çok severim ve çok iddialıyım. 6 yaşımda babam öğretmişti. Anya ile oynamak isterdim” diye konuştu.

"Ölümden döndüm"

"Ölümden döndüm"

Altay geçen ekimde koronavirüse yakalanmıştı. Şarkıcı, “Uzun süre önce iyileşmeme rağmen evden fazla çıkmıyorum. Çünkü çok zor ve kötü bir süreç yaşadım. Doktorlar beni entübe edecekti. Nefes alamıyordum. Ölümden döndüm. O günleri düşündükçe, şimdi süperim” diye konuştu.

Sürpriz proje

Sürpriz proje

Müzik hayatına 1994’te başlayan ve yaklaşık 2000 bestesi bulunan Serdar Ortaç unutulmaz şarkılarını bir araya topluyor. Ozan Çolakoğlu’nun aranjörlüğünü yapacağı ‘Best Of Serdar Ortaç’ albümünde İrem Derici, Gülşen, Reynmen gibi isimler yer alacak. Popçunun sevgilisi Seçil Gür de bir şarkı söyleyecek.

Ali KESER

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özlem Kaymaz ve kızı Tara de Vries yoga dersine başladı