5 dakikada magazin turu (12 Şubat 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

12 Şubat 2020, Çarşamba 10:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Uzak mesafe tartışması

Uzak mesafe tartışması

Defne Samyeli’nin kızı, oyuncu Deren Talu yaklaşık 2 aydır Arzu-Ömer Sabancı’nın oğulları Kerim Sabancı ile aşk yaşıyordu. Sevgililer 20 gün önce tartışıp ayrılmış. Geçen hafta yeniden barışmışlar. Ayrılığa uzak mesafe neden olmuş. New York’ta bir şirkette çalışan Kerim Sabancı işi nedeniyle İstanbul’a çok az gelebiliyor. İstanbul’daki Deren ise bu işe bozuluyor.

Aşıkların baş ucu kitabı

Aşıkların baş ucu kitabı

Tarihçi-yazar-rehber Saffet Emre Tonguç, 3 haftada 3 baskı yapan kitabı ‘Kanatlarımda İstanbul’ için okurlarıyla buluşuyor. Kitabı için 13 Şubat’ta Ankara Armada AVM’de, 14 Şubat’ta ise Sofitel İstanbul Otel imza günü düzenleyecek. Tonguç “Kitabın satışı 14 Şubat nedeniyle arttı. Siparişlere bakılırsa sevgililer birbirlerine kitapla sürpriz yapmak istiyormuş. Bu da beni mutlu etti” dedi.

3 aylık bebekle podyumda

3 aylık bebekle podyumda

Manken Tülin Şahin 3 aylık kızı Siena Leyla ile podyuma çıkacak. 16 Şubat’ta, Londra Moda Haftası’ndaki Yakup Biçer’in defilesine bebeğiyle çıkacaklarını açıklayan Tülin Şahin “Doğumdan tam 1 hafta önce yine Yakup’un ‘Pehlivan’ adlı defilesinde podyumdaydım. O zaman karnımda olan Siena şimdi kucağımda benimle yürüyecek. İkimiz için de müthiş bir anı” dedi.

'Hiç tanımam'

'Hiç tanımam'

Can Yaman ile modacı Gülşah Saraçoğlu’nun bir arkadaşlarının ev partisinde tanışıp yakınlaştıkları iddia edildi. Instagram’daki bazı internet siteleri çiftin aşk yaşadığını iddia ettti. Askerden döndükten sonra hayatını değiştiren, göz önünde olmaktan kaçınan Can Yaman bu iddiayla ilgili şöyle söyledi:

“Kendisini hiç tanımam.”

Sezen destekli zirve

Sezen destekli zirve

Seda Sayan, Sezen Aksu’dan Kasım 2019’da aldığı ‘Düşerim’ adlı şarkıyı nihayet single olarak çıkardı. Seda Sayan, “Sezen bu parçayı bana okutunca mest olmuştu. Şimdi çok kısa sürede zirveye tırmandı. Rahmetli Onno Tunç’un sanatçı kızı Ayda Tunçboyacı da keman çaldı” dedi.

Efsane müzikal yeniden sahnede

Efsane müzikal yeniden sahnede

Haldun Taner’in ölümsüz eseri ‘Keşanlı Ali Destanı’ ilk kez Mart 1964’te Gülriz Sururi-Engin Cezzar tarafından sahnelenmişti. 2012’de çekilen dizi versiyonunda Nejat İşler ile Belçim Bilgin rol almıştı. Müzikal, 56’ncı yılında Yücel Erten yönetiminde yeniden perde açmaya hazırlanıyor. ‘Keşanlı Ali’yi İlker Ayrık, ‘Zilha’yı Birce Akalay oynayacak. Meral Çetinkaya, Köksal Engür, Nilgün Kasapbaşoğlu, Aykut Taşkın ve Hilmi Özçelik de kadroda. Oyunun galası 20 Şubat’ta TİM Show Center’da.

'Babamdan esinlendim'

'Babamdan esinlendim'

İbrahim Büyükak’ın yazdığı, BKM yapımı ‘Bayi Toplantısı’nın tanıtımı önceki gün Beykoz Kundura Fabrikası’nda yapıldı. Filmde oynayan Onur Buldu, Büşra Pekin, Doğu Demirkol ve Safa Sarı da toplantıya katıldı. İbrahim Büyükak, “Senaryoyu yazarken babamdan esinlendim. Beyaz eşyacıydı. Bayi toplantılarından bahsederdi” dedi.

Sonra ekledi:

“Doğu Demirkol’u ikna etmek bana çok pahalıya patladı. Lüks bir lokantada yemek ısmarladım.”


POSTA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Emina Sandal ve Sadettin Saran neden ayrıldı?