5 dakikada magazin turu (12 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

12 Şubat 2021, Cuma 08:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İddialı cevap

İddialı cevap

Burcu Esmersoy “Sevgililer Günü’nde planım yok. Benimle ilgili planı olan varsa haber versin” açıklamasıyla gündeme gelmişti. Esmersoy “14 Şubat’ta ben çalışıyorum. Şaka yaptım. İsteyen, istediği insanla olsun” dedi. “Sizin hiç isteyip de elde edemediğiniz biri oldu mu?” sorusuna ise “Öyle bir şey mümkün mü?” diyerek iddialı bir cevap verdi.

Hakan KIRARSLAN

Saç ektirdi

Saç ektirdi

Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin, önceki gün İstinyePark’taydı. Normalde saçları yanlardan tepelere kadar açık olan şarkıcıda bir değişiklik göze çarpıyordu. Berkay’ın çok kısa bir süre önce saç ektirdiği kafasındaki noktacıklardan anlaşıldı. Berkay ve eşi bir süre mağaza gezip alışveriş yaptı. Bu süre boyunca telefonu elinden düşürmemesi dikkat çekti.

Kafasını ütületti

Kafasını ütületti

Ali Sunal 2018’de Nazlı Kurbanzade ile evlenmiş, geçen yıl ağustosta da kızları Narin dünyaya gelmişti. Narin’in babaannesi Gül Sunal, dün torununun, babasının kafasına oyuncak ütü sürdüğü esprili bir kareyi sosyal medyada paylaştı. Altına da “Kafa ütülemek tam olarak buysa ben razıyım valla” yazdı.

Online sunucu

Online sunucu

Selma Ergeç, Nippon Paint’in düzenlediği, Asya’nın en prestijli tasarım ödüllerinden Asia Young Designer Awards’ın Türkiye lansmanını sundu. Etkinliğin moderatörlüğünü de üstlenen Selma Ergeç şık ve kırmızı elbisesi ile dikkat çekti. Online olarak gerçekleşen organizasyonda mimar, iç mimar ve tasarımcılar hikayelerini ve ilham veren projelerini anlattı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meryem Uzerli'nin sır gibi sakladığı sevgilisi ortaya çıktı