5 dakikada magazin turu (12 Temmuz 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

12 Temmuz 2020, Pazar 10:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tatil bitti

Tatil bitti

Çeşme tatilinden dönen Nilperi Şahinkaya “Kaldığımız otelde kimse yoktu. 4 gün çok güzel dinlendim, ama yeter. Daha bir yere gitmem. Çünkü İstanbul’da güzel zaman geçiriyorum” dedi.


Eşe özel poz

Eşe özel poz

Bodrum’da tatil yapan Pelin Karahan geçen hafta bir plajda muhabirler tarafından görüntülenmişti. İddiaya göre; fotoğraflardan pek memnun kalmadı. O günden sonra Instagram’da art arda kareler paylaşmaya başladı. Önceki gün de yazlıklarının verandasında eşi Bedri Güntay’a bu pozu verdi. Selda Bağcan ‘İstanbul Life’ Karahan’a övgüler yağdı.

En bonkör eşler

En bonkör eşler

Birbirine rakip gösterilen oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu bonkörlükte de yarışıyor. Kıvanç, eşi Başak Dizer ile rahat tatil yapmak için 20 milyon TL’ye Bodrum’da ev aldı. Kenan İmirzalıoğlu 6 aylık hamile eşi Sinem Kobal rahat tatil yapsın diye Çeşme’de bir otelin villasını kapattı.


"İşimizin bedeli bu"

"İşimizin bedeli bu"

Murat Boz ‘Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz’ davasıyla ilgili yorum yaptı. Pop yıldızı “Kadına şiddetin yaptırımı daha caydırıcı olmalı. Biz de sosyal medya üzerinden tacize uğruyoruz. Ne yazık ki işimizin bedeli bu. Artık takılmıyorum” dedi.

Keyifsiz poz

Keyifsiz poz

Gülşen tepeden tırnağa simsiyah giyinmişti. Uzun zamandır bir yerde görülmeyen Gülşen önceki gün eşi, müzisyen Ozan Çolakoğlu ile Arnavutköy’de ortaya çıktı. Çift keyifsizdi. Hep renkli bir stili tercih eden Gülşen bu kez tepeden tırnağa simsiyah giyinmişti. Muhabirlerin “Nasılsınız?” sorusuna “Evdeydik, sahneleri çok özledim” cevabını verdi.

Hakan KIRARSLAN


Arabalı konserde sürpriz

Arabalı konserde sürpriz

Mabel Matiz, İstanbul Açık Hava Gösteri Merkezi Yenikapı’da düzenlenen arabalı konserler kapsamında sahneye çıktı. “Beraber söylediğimizde şarkılar daha da şifalı oluyor” deyince seyirciler hep bir ağızdan coştu. Konser sırasında bir de sürpriz evlilik teklifi yaşandı. Genç bir çift, seyircilerin karşısında mutluluğa “Evet” dedi.

Sahnede 70 bin liralık hediye

Sahnede 70 bin liralık hediye

Bülent Serttaş, önceki akşam Çeşme Aya Yorgi Koyu’ndaki ‘Aramızda Kalsın’da sahneye çıktı. Program sırasında bir hayranı sahneye çıkarak elmas taşlarla süslü bir yüzük hediye etti. Yüzüğün fiyatının 10 bin dolar (70 bin TL) olduğu iddia edildi.

Deniz BOY

2 gün sonra kız babası

2 gün sonra kız babası

Oyuncu Necip Memili ile 9 aylık hamile olan eşi Didem Kayıcıoğlu önceki gün Etiler’de görüntülendi. Memili “Eşim 2 gün sonra doğum yapacak. Heyecan içindeyim. Artık kız babasıyım” dedi.

Hakan KIRARSLAN

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yazlık gündemde neleri konuştuk?