5 dakikada magazin turu (13 Ağustos 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

13 Ağustos 2020, Perşembe 09:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Uğurlu Fiko

Uğurlu Fiko

Geçen kasım ayında baba olan Ali Atay’a oğlu Fikret Ali uğurlu geldi. Oyuncu bu yıl ‘Nuh Tepesi’ filmiyle ABD-New York’taki Tribeca Film Festivali’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülüne layık görülmüştü. Şimdi de başrolünde yer aldığı bu filmle ‘Game Of Thrones’, ‘True Detective’ gibi efsane yapımları yayınlayan Amerika’nın ‘HBO’ kanalında boy gösterecek. ‘Nuh Tepesi’nin, 2020’nin sonlarına doğru ekrana gelmesi bekleniyor.

"Hayaldi gerçek oldu"

"Hayaldi gerçek oldu"

Oyuncu İlker Kızmaz’ın eşi Aslı Kızmaz’ın yazdığı ‘Benden Ne Olur’ adlı roman, sinema filmi oluyor. Başrollerde Hazal Kaya ile Onur Tuna var. Kadroya Nur Fettahoğlu ve Selin Şekerci de dahil oldu. Son sürpriz; Enis Arıkan. Önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Center’da mağazaları dolaşan oyuncu, yakında çekimlerin başlayacağını söyledi. Aslı Kızmaz da “Buna hâlâ inanamıyorum. Hayalimdi gerçek oldu. Aşırı iyi bir film gelecek. Kadromuz şampiyonlar ligi gibi maşallah” diye konuştu.

Bu kez erkek geliyor

Bu kez erkek geliyor

Sunucu-oyuncu Fatoş Kabasakal Ekim 2018’de Erhan Kayhan ile evlenmiş, Şubat 2018’de kızı Mila’yı kucağına almıştı. İkinci çocuğuna 6 aylık hamile olan Fatoş Kabasakal önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Center’daydı. Bebek odası için hazırlıklara başladığını ve alışverişe çıktığını söyleyip “Bu kez erkek geliyor. Oğlumuz için mağazaları dolaştık” dedi.

Baba ve oğulları

Baba ve oğulları

Emre Altuğ 2008’de evlendiği Çağla Şıkel’den 2015’te boşanmıştı. Ama oğulları Kuzey ve Uzay için görüşmeye devam ettiler. Hatta özellikle komşu binalarda oturdular. Çocuklar bir süredir babalarıyla Çeşme’de tatilde. Emre Altuğ çocukları ile Instagram’da bir karesini paylaşıp altına “Baba ve oğulları. Aşk” yazdı.

Kaş'tan Gömeç'e

Kaş'tan Gömeç'e

17 kilo verip 59’a düşen Derya Şensoy bir süredir Kaş’ta sevgilisi Sarp Levendoğlu ile denizin güneşin tadını çıkarıyordu. Oyuncu adres değiştirdi, rotayı Balıkesir’e çevirdi. Gömeç’e bağlı Karaağaç Artur Sitesi’nde arkadaşları ile tatil yapıyor.

Bu nasıl bakış!

Bu nasıl bakış!

Eşi Burak Özçivit’le bir fotoğrafını paylaşan Evcen’in paylaşım altına düştüğü manidar not büyük beğeni topladı. Evcen, paylaşımına “Bak bakayım bana.. dedim de.. bu nasıl bakış...” notunu ekledi.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dele Alli ve sevgilisi Ruby Mae'nin plaj keyfi