5 dakikada magazin turu (13 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

13 Mayıs 2020, Çarşamba 09:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
4 yıllık suskunluk bitiyor

4 yıllık suskunluk bitiyor

Sertab Erener 4 yıl aradan sonra yepyeni şarkılardan oluşan 13. stüdyo albümü ‘Ben Yaşarım’ı 12 Haziran’da yayınlayacak. Ev karantinasında kayıtları tamamlayan Sertab ağırlıklı olarak kendi yazdığı sözlere ve eşi Emre Kula’nın bestelerine yer verdi. Albümün çıkış şarkısı ‘Bu Dünya’nın tanıtımı 15 Mayıs’ta Sertab’ın Instagram sayfasındaki online buluşma ile gerçekleşecek.


Oğlu böbreğini verdi

Oğlu böbreğini verdi

Ferdi Tayfur (76) geçen ay diyalize girdiğini ve böbrek ameliyatı olması gerektiğini açıklamıştı. Usta müzisyene 2 hafta önce Antalya’daki oğlu Timur Turanbayburt’un (55) böbreği nakledildi. Prof. Dr. Alper Demirbaş ve ekibi tarafından ameliyat edilen Ferdi Tayfur taburcu oldu. Haftada 2 gün kontrole giden şarkıcının kan değerleri normale döndü. Önümüzdeki hafta Marmaris´teki çiftliğine geçecek.

Murat Boz, sosyal medya hesabından sünnet düğününde çekildiği bir kareyi yayınlayarak, "Yumurtanın sarısı gitti de onun yarısı adlı çalışmamız" notunu düştü.


Eşiyle form tutuyor

Eşiyle form tutuyor

Galatasaray'ın kalecisi Fernando Muslera eşi Patricia Callero ile evinin bahçesinde böyle form tutuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hazal Kaya: Tek başıma büyütmek delilik