5 dakikada magazin turu (13 Mayıs 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

13 Mayıs 2021, Perşembe 08:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BEYKOZ'DAN BEBEK'E

BEYKOZ'DAN BEBEK'E

YouTube fenomeni Enes Batur kız arkadaşı ile Bebek’te scooter sürerken görüntülendi. Beykoz’da ikamet etmesine rağmen Avrupa yakasına geçerek yasaklara meydan okuyan Enes Batur habercileri görünce izini kaybettirmek istedi. Başarılı olamayınca “BKM’de çekilen bir programa konuk olacağım. İzin belgem var” diye açıklama yaptı.

KORONA SONRASI BODRUM

KORONA SONRASI BODRUM

Koronavirüsü atlatıp sağlığına kavuşan Avatar Atakan, soluğu Bodrum’da aldı. Eşi Serap Korkmaz ve oğlu Aslan ile Moon Beach’te görüntülenen sporcu “Geçtiğimiz hafta taburcu oldum. Şimdi iyiyim ama bu işi hafife almamak gerekir. Herkesin çok dikkatli olması gerek” diye konuştu. Aile, sonrasında kaldıkları otelin iskelesine çıkarak keyifli dakikalar geçirdi.

'HASTA HİKAYELERİ DEĞİL'

'HASTA HİKAYELERİ DEĞİL'

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Camdaki Kız’da ‘Rafet Koroğlu’nu canlandıran Tamer Levent önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Oyuncu “Dizinin tutmasını bekliyordum. İnsanlar kendileriyle karşılaşıyormuş gibi oluyorlar. Böyle dizilere pandemi sonrası da ihtiyaç olacak” dedi. Levent “Bunlar bir psikiyatristin hastasının hikayeleri değil. Yaşamdan alınmış örnekler ama stilize ediliyor. Aynı şeyi yüz bin kişi yaşıyordur” diye konuştu.

KIR DÜĞÜNÜ İSTİYOR

KIR DÜĞÜNÜ İSTİYOR

Nurgül Yeşilçay ile yapımcı sevgilisi Necati Kocabay bir buçuk yıl önce evlilik kararı almıştı. Birçokları gibi onlar da pandemi nedeniyle düğünü ertelemek zorunda kaldı. Bu yaz şartların hafifleyeceğini düşünen tüm aşıklar gibi düğün planları yapmaya başladı. Nurgül Yeşilçay da kır düğünü istediğini açıkladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berk Oktay-Yıldız Çağrı Atiksoy çiftinden evlilik açıklaması