5 dakikada magazin turu (13 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

13 Nisan 2021, Salı 08:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sonsuza kadar evet

Sonsuza kadar evet

Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan 2008’de nikah masasına oturmuştu. Altuğ’un eşinden 9 yaş büyük olması nedeniyle bu evliliğin kısa sürmesini bekleyenler yanıldı. Dün 13 seneyi dolduran çiftin mutluluğu her geçen gün katlanarak artıyor. Altuğ evlilik yıldönümlerini romantik bir pozlarını paylaşarak kutladı. Altına da “Sonsuza kadar evet demiştim sana” yazdı

Enerji depoladı

Enerji depoladı

İvana Sert sevgilisi Sezer Dermenci ile hafta sonu İzmir’deydi. Kaya Thermal Otel’de konaklayıp havuz keyfi yaptılar. İvana Sert, “Termal su psikolojime de bedenime de ilaç gibi geliyor. Havuzda enerji depoladım resmen” diye konuştu.

He kışlık hem yazlık

He kışlık hem yazlık

Yasemin Özilhan pandemi nedeniyle hafta sonları getirilen kısmi yasakları fırsata çevirdi, eşi İzzet Özilhan, kızları Emine ve Ela ile Bodrum Kapkankaya’da tatil yaptı. Rüzgar yüzünden denize girmedi. Ama güneşin altında D vitamini takviyesi yaptı. Kazağı ve kısa taytıyla da hem yazlık, hem kışlık, ortaya karışık bir tarzı vardı.

Dondular

Dondular

Naz Elmas ile iş insanı eşi Erol Özmandıracı kışın sık sık Göcek’e gitmiş, denize girmişti. Bir süre önce Maldivler’de tatil yapan çift hafta sonu yine Göcek’teki teknelerindeydi. Ne var ki, Naz Elmas bu kez dondu. “Su buz gibiydi. Hiç göründüğü gibi değil” dedi. Melisa Döngel de hafta sonunu Antalya Belek’te geçirdi. Kempinski Hotel The Dome’da konaklayan oyuncu yüzmek istedi. Ama üşüyünce denize girmesi ile çıkması bir oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hatice Şendil'in o soruya cevabı yok