5 dakikada magazin turu (13 Ocak 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz

13 Ocak 2021, Çarşamba 08:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
4 milyon liralık poz

4 milyon liralık poz

Hadise Instagram’da sık sık makyajsız pozlarını paylaşmanın karşılığını almış, bir kolajen markasıyla reklam anlaşması imzalamıştı. 4 milyon liraya evet diyen şarkıcı çekimler için kamera karşısına geçti. Hadise reklamda kadınlara “Güzel olmak için bana benzemene gerek yok, kendini gizleme. Çünkü sen zaten güzelsin” sözleriyle sesleniyor.

Bebek beklediklerini açıklayan İbrahim Büyükak ile eşi Nurdan Beşen önceki akşam Bebek Otel çıkışı görüntülendi. Habercilerin yakın arkadaşı Oğuzhan Koç’un Demet Özdemir ile yeni ilişkisini sorması üzerine Büyükak “Bu soruları onlara sorarsınız. Allah herkesi mutlu mesut etsin” dedi.

Hakan KIRARSLAN

Özgürlük mesajı

Özgürlük mesajı

Berrak Tüzünataç bir ay önce vücudunun üst kısmına ‘Boş konuşma’ anlamına gelen ‘Bla Bla’ sözcüklerini boyatmıştı. İngilizce olarak mesajlı bir sanat işi yaptığını açıklamıştı. Bu kez çıplak bedeninin tamamını ‘Bla bla’ ile doldurup, yine İngilizce “Özgürlüğün doğuşu” yazdı. Instagram bu kareyi kaldırınca Berrak tekrar yükledi. Ünlü dostları da sosyal medyadan oyuncuya destek verdi.

"Kalbim boş"

"Kalbim boş"

Kutsi, Feyza Çıpa ile evliliğin eşiğinden dönmüş, ayrılır ayrılmaz da aynı dizide rol aldığı çocuk oyuncu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker ile sevgili olmuştu. Feyza Çıpa habercilerin “İhanet iddiaları doğru mu?” sorusu üzerine şu açıklamayı yaptı: “Bu konu hakkında konuşmak doğru olmaz. Kendisiyle zaten görüşmüyorum. Allah herkesin yolunu açık etsin. Ayrıldığımız dönemde tamamen her şey bitmişti. Kalbim boş. Aşka her zaman açığım.”

Hakan KIRARSLAN

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nilüfer’in kızı Ayşe Nazlı büyüdü