5 dakikada magazin turu (14 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

14 Ocak 2021, Perşembe 08:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Eski yenge virüs kapmış

Eski yenge virüs kapmış

Serdar Ortaç’ın Ağustos 2019’da boşandığı İrlandalı manken Chloe Loughnan ilk karantina döneminden hemen önce ülkesine gitmiş, sonrasında korona yüzünden Türkiye’ye dönememişti. Eski yenge 3 ay önce virüs kaptığını söyleyip “Hâlâ üzerimden tam atamadım. Bir takım sıkıntılar devam ediyor. Mesela; bazen çok fazla nefes almak zorunda kalıyorum ve boğazım acıyor” dedi

Sürpriz nişan

Sürpriz nişan

Rojda Demirer yaklaşık 1.5 yıl önce voleybolcu Ulaş Kıyak ile aşk yaşamaya başlamıştı. Sevgililer evliliğe giden yolda ilk adımı atıp önceki gün nişanlandı. Koronavirüs nedeniyle kutlama yapılmadı. Sadece aile üyelerinin huzurunda yüzükler takıldı. İkili karantina dönemi biterse önümüzdeki yaz nikah masasına oturmak istiyor.

Ali KESER

59'luk delikanlı

59'luk delikanlı

Mehmet Aslantuğ önceki gün Beşiktaş’taydı. 59 yaşındaki oyuncu spor giyim tarzı, şapkası ve sırt çantası ile çok tarzdı. Benim diyen gençlere taş çıkartan Mehmet Aslantuğ bir süre yürüyüş yaptıktan sonra vapurla Kadıköy’e geçti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yıldız Çağrı Atiksoy aileye girdi