5 dakikada magazin turu (15 Ağustos 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

15 Ağustos 2020, Cumartesi 10:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Gizlilik anlaşması yaptı

Gizlilik anlaşması yaptı

Hadise geçen hafta iki şarkısına klip çekti. Şarkıcı, büyük önlemler eşliğinde gerçekleşen ve 1 milyon liraya mal olan kliplerden görüntü sızmaması için set ekibine gizlilik anlaşması imzalattı.

Kıvanç Tatlıtuğ, bu yıl yine aynı jean markasının yüzü seçildi. Aldığı ücret nefesleri kesti: 1 milyon euro, yani 8 milyon 732 bin lira.

Klip öncesi 3 gün tatil

Klip öncesi 3 gün tatil

Mustafa Ceceli kontrollü normal hayatın başlamasıyla sezonu eşi Selin İmer ile Bodrum’da açmış, sonra tekneyle Göcek’e geçmişler, koyları gezmişlerdi. Bir süredir yeni projeleri nedeniyle İstanbul’da olan şarkıcı önceki gün Zorlu AVM’deydi. “Klip çekimleri başlamadan ailece 3 günlük bir tatile çıkacağız. Bunun için alışverişe geldim” dedi.

Ödülü aldı tatile gitti

Ödülü aldı tatile gitti

Miss Fashion 2020 Güzeli Elif Yılmaz, ‘Altın Zirve ve Kariyer Ödülleri’nde “Gelecek Vadeden Oyuncu” ödülüne layık görüldü. Elif Yılmaz, “Böyle güzel bir ödül almak benim için çok onur verici bir duygu. Bu bir ilk. Çok mutluyum bu ödülü aldığım için. Oyunculuk alanında çok güzel işler yapacağıma inanıyorum” dedi. Elif Yılmaz daha sonra Marmaris’e tatile gitti.

Bitmeyen tatil

Bitmeyen tatil

Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo (35) ile sevgilisi Georgina Rodriguez (36) bir süredir İtalya'da tatildeydi. Çift, Ronaldo'nun 7 milyon dolarlık yatıyla fransa St. Tropez'ye geçti. İki sevgili gözlüklerini takıp denize birlikte daldı.

Baş harfi sen

Baş harfi sen

Merve Boluğur, kendisinin ve sevgilisi Burak Dayı’nın baş harfinin yer aldığı kolyeyi böyle gösterdi.

Muhteşem Yüzyıl ile yıldızı parlayan Meryem Uzerli, siyah-beyaz paylaşımlarıyla kendini hatırlattı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yeşim Salkım: Günde 4 tane sakinleştirici ve 4 paket sigara içtim, hiç yemek yemedim