5 dakikada magazin turu (15 Eylül 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

15 Eylül 2020, Salı 12:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'Artık 24 saat kalkmadan oyun oynayabilirim'

'Artık 24 saat kalkmadan oyun oynayabilirim'

Günde en az 7 saat oyun oynayan Ece Seçkin, 29’uncu doğum gününde ilginç bir hediye aldı. Ünlü şarkıcı, nişanlısı Çağrı Terlemez ve arkadaşlarının yaptırdığı özel pembe oyun koltuğunu görünce, “Artık 24 saat kalkmadan oyun oynayabilirim, hayatımdaki en güzel ikinci hediyem” dedi.

Kızından sürpriz

Kızından sürpriz

Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Caroline Koç’un geçen pazar doğum günüydü. 51 yaşına bastı. Kutlamayı rahmetli eşi Mustafa Koç’tan olan küçük kızı Aylin organize etti. Caroline Koç’u kardeşleri Frederic Giraud, Christina Giraud Von Schinke, ortağı Banu Yentürk, yakın dostu Aslı Ersu ve şarkıcı Sibel Can bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Beren Saat şaşırttı

Beren Saat şaşırttı

Beren Saat malum öyle davete, partiye gitmez. Eşi Kenan Doğulu’nun konserlerinde bile ortalıkta görünmez. Oyuncu kuralını; yakın arkadaşları Volkan- Sanem Büyükhanlı’nın sahibi olduğu Caresse Bodrum’da açılan ‘Design My Dream’ mağazası için bozdu. Açılışa katılıp herkesi şaşırttı. Partide Selhan Aloğlu, Abdullah Burnaz, Alp Nuhoğlu gibi isimler de vardı.

9 çocuğa alışveriş

9 çocuğa alışveriş

İzzet Yıldızhan önceki gün oğlu Ali ve kızı Sevgi ile Zorlu AVM’de alışveriş yaptı. 9 çocuk babası Yıldızhan “Evdekilerin de siparişi vardı. Ne alıyorsam eşit davranmak, hepsini düşünmek zorundayım” dedi.

Tatili bitmiyor

Tatili bitmiyor

Geçen yıl fotoğrafçı Umut Kızıltan ile evlenen oyuncu Dilara Öztunç, eşiyle uzatılmış bir yaz yaşıyor. Yılın yarısını tatil yaparak geçiren Dilara Öztunç, Çeşme’de çıktığı tekne turunda eşine poz verdi. Instagram’da paylaştığı karelerde “Yaza veda, ama tatile veda yok” mesajı verdi.

Teoman'ın morali bozuldu!

Teoman'ın morali bozuldu!

Rockçı Teoman, önceki akşam oyuncu Sermiyan Midyad'ın abisi Serhat Midyat ile Cihangir'de bir mekanda özlem giderdi. Mekan çıkışı moralinin bozuk olduğu görülen Teoman'a, "17 Eylül Harbiye konseriniz iptal oldu. Bu konu hakkında bir şeyler söylemek ister misiniz?" sorusu yöneltildi. 52 yaşındaki ünlü rockçı, konser sorusuna, "Hiç bir şey söylemeyeceğim, gerek yok" cevabını verdi.


'Anne-kız podyumda birlikte olmak hayalimizdi'

'Anne-kız podyumda birlikte olmak hayalimizdi'

Özlem Kaymaz ve kızı Tara De Vries, birlikte podyuma çıkacak. Usta modacı Yıldırım Mayruk 23 Eylül akşamı Çırağan Sarayı’nda gerçekleştireceği “Yıldırım Mayruk Jübile Gala”yla mesleğine veda edecek. Mayruk’un bu özel gecesinde 1992 Türkiye güzeli Özlem Kaymaz ve kızı 2018 Türkiye 2. güzeli Tara De Vries de podyuma birlikte çıkacak. Kızıyla ilk kez aynı podyumu paylaşacağı için heyecanlı olan Özlem Kaymaz, duygularını şöyle dile getirdi:

“Yıldırım Mayruk defilesi, benim hayatımda çıktığım ilk defileydi. Defilede onun gelinliğini giyebilmek çok önemliydi. Defilesine çıktım ve hazırladığı gelinlikle yürüdüm. Miss World’e giderken Yıldırım Bey o gelinliği bana tuvalete dönüştürdü. Ve şimdi kızım ilk defilesine Yıldırım Mayruk ile çıkıyor. Anne-kız podyumda birlikte olmak hayalimizdi ve bu Yıldırım Mayruk defilesine gerçekleşecek.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MasterChef kaptanlar düellosunu kim kazandı?