5 dakikada magazin turu (15 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

15 Mart 2021, Pazartesi 08:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hiçbir sorun yok

Hiçbir sorun yok

Bir dargın bir barışık aşk yaşayan Eda Ece ile basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer, Nişantaşı’nda görüntülendi. Mutlu olduğunu söyleyen oyuncu ilişkisi hakkında gelen sorular üzerine “Herhalde çok fazla Instagram paylaşımı yapıp mikrofonlara konuşmayınca bu konuda otomatik olarak haberler çıkıyor. Sürekli ‘ayrıldım, barıştım, kavga ettim’ demek, bunları konuşmak istemiyorum. Şu an hiçbir sorun yok görüyorsunuz. Kimseye mutluluk resmi gösterme çabam yok” dedi. Evlilik hakkında ise “İleride benim de bir ailem olacak tabii” diye konuştu.

Hakan KIRARSLAN

Kolu yandı

Kolu yandı

Dökülen kaynar suyla kolunda yanıklar oluşan Gonca Vuslateri üzerinde “İç istemem çalışayım. Ep isterim dere boyunda bira çekeleyim” yazılı esprili tişörtüyle poz verdi. Vuslateri gelen ‘geçmiş olsun’ dileklerine “Kolumun yanmasına dayanamayan o tatlı vicdanınızdan, dualarınızdan öperim. İyileşiyor çok şükür, biraz zaman alacak. Teşekkür ederim. Allah daha büyük felaketlerden korusun” sözleriyle cevap verdi.

Kızından daha enerjik

Kızından daha enerjik

Best Model 2017 Türkiye birincisi Aslıhan Karalar önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Center’da annesi Nuray Karalar ile birlikteydi. Mağazaları dolaşıp alışveriş yaptılar. Nuray Karalar spor tarzıyla 21 yaşındaki kızından daha enerjik ve havalı görünüyordu.

10. yıl kutlaması

10. yıl kutlaması

Cem Özer, önceki gün eşi Pınar Dura ile Bebek’te görüntülendi. Habercilerle ayaküstü sohbet eden çift “Bugün evliliğimizin 10’uncu yılı. Onu kutlamaya çıktık” dedi. Yaz aylarında Bodrum’da beach club işleten Özer ve eşi “Mekanımızı yaza hazırlıyoruz. Nisan ayında açmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Ali KESER

Benekli fotoğraflar

Benekli fotoğraflar

Hadise 8 aylık aşkın ardından geçen aralıkta Kaan Yıldırım’dan ayrılsa da çift birkaç gün sonra barışmıştı. Zaman zaman birlikte fotoğraf paylaşan aşıklar önceki gün aynı kareye girmemeyi tercih etti. Önce Hadise, sevgilisinin meşhur köpeği Benek ile sahilde poz verdi. Ardından Kaan Yıldırım, Benek ile çektirdiği kareyi paylaştı. Hadise daha sonra destek olmak için sevgilisinin oynadığı ‘Hekimoğlu’nun setine gitti.

Kraliçeden kraliçeye ders

Kraliçeden kraliçeye ders

1993 Türkiye İkinci Güzeli Emel Yıldırım modaya uydu, formunu korumak için yoga dersleri almaya başladı. Kendisi gibi eski güzellik kraliçesi olan, şimdilerde yoga eğitmenliği yapan Zeynep Tokuş’un kapısını çaldı. Zeynep Tokuş, “Kimse annesinin karnında öğrenmiyor. Ben de ilk başlarda zorlandım. Haliyle canım yanıyordu” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Akalın, bedavaya tatil yapıyor