5 dakikada magazin turu (15 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

15 Ocak 2021, Cuma 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kuralı çiğnedi

Kuralı çiğnedi

Gülşen 1 aydır İstanbul’da. İspanya’ya dönmeden önce bir dizi sağlık kontrolünden geçen popçu dün de Nişantaşı’ndaydı. Bir diş kliniğinde 3 saat kaldı. Çıkışta hızla aracına binen Gülşen’in şoförü kuralları hiçe sayıp kırmızı ışıkta geçti. Şarkıcı yarın da cilt bakımı yaptıracak.

Ali KESER

Tavşan maskesi krizi

Tavşan maskesi krizi

Merve Boluğur, yeni şarkısının klibi için takipçilerinden yardım istedi. Sırf bu amaçla Instagram’dan canlı yayın yapıp “Bana çekimlerde takmam için tavşan maskesi lazım. Öyle çizgi film kahramanı Bugs Buny gibi değil, cool şeyler şart” dedi. Bir takipçisi “Sen iste maske fabrikası açayım” yorumu yapınca kızdı. . “Espri yapmayın, ben çok ciddiyim. Bu önemli bir konu” karşılığını verdi

Doğum günü için Miami'ye

Doğum günü için Miami'ye

Selin İmer ile Mustafa Ceceli, Haziran 2017’de hayatlarını birleştirmişti. Dün Selin İmer’in doğum günüydü. Çift kutlama için geçen çarşamba Amerika Miami’ye uçtu. Selin İmer’in üniversite yıllarında oturduğu evde kalıyorlar. 10 gün tatil yapacaklar. Selin İmer 38 yaşına bastı.

Aşı oldu

Aşı oldu

Malum; koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında dün yeni ve tarihi bir sayfa açıldı, aşı süreci başladı. Merhum Mehmet Tuna’nın eski eşi, Bağdat Caddesi’ndeki Acıbadem Tıp Merkezi’nin klinik psikoloğu Şehnaz Tuna ilk aşı olanlar arasındaydı. Şehnaz Tuna, “Hiç korkmadım, canım da yanmadı. Çocukken ne aşılar olduk. Virüse karşı koruyacağına inanıyorum” dedi.

'Kafamda hiç çocuk yoktu'

'Kafamda hiç çocuk yoktu'

Doğa Rutkay, 2014’te Kerimcan Kamal ile hayatını birleştirmiş, Temmuz 2018’de ikizleri Piraye ile Rutkay Kerim’i dünyaya getirmişti. Oyuncu, Hakan Bilgin’in YouTube’daki ‘Mekanın Sahibine Geldik’ programında ilginç açıklamalar yaptı.

İşte Doğa Rutkay'ın açıklamalarından satır başları...

"Kerimcan'ı görene kadar evlilik hissi bana hiç gelmemişti. Lise 2’den beri kendi evinde yaşayan biri olarak evlenmek benim için büyük bir zincire vurulmaktı.”

“Aşkımız başladığında da kafamda hiç çocuk yoktu. Zaten çiftlere, bebek baskısı yapmak bana göre terör. Ama Kerimcan ‘Sen artık anne olmalısın’ deyince, kendimi emzirirken hayal ettim ve 2-3 ay sonra hamile kaldım.”

“Flört konusunda çok şanslıydım. Genç kızlığımın keyfini yaşadım.”

'Takıntılarımla mücadele ediyorum'

'Takıntılarımla mücadele ediyorum'

Oyuncu Sinem Ünsal, İbrahim Selim’in sunuculuğunu üstlendiği ve Zorlu PSM’nin YouTube kanalında yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin konuğu oldu.

Ünsal, takıntılarla mücadele ettiği bir dönemi olduğunu söyledi: “Her zaman kullandığım bardak, aynı yerde durur. Yatağımı toplamadan evden dışarı çıkmam, kapıyı mutlaka üç defa kilitlerim.”

Oyuncu, astroloji konusunda da hiçbir fikri olmadığını ve anlamadığını da belirtti:

“Kendimi İkizler burcu zannediyordum, geçtiğimiz aylarda astrolojiyle ilgili detaylı bir görüşmeye gittim. Orada Yengeç burcu olduğumu öğrendim. Astroloji ile ilgim ve bilgim bu kadarmış.”

Yıldız Tilbe'yi şoke eden karar

Yıldız Tilbe'yi şoke eden karar

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, üç yıl önce Çeşme'de tatil yaptığı sırada aracıyla seyir halindeyken sürücü Feride İ. ile yol verme kavgası yaşamış ve taraflar arasında tartışmada iddiaya göre Tilbe, kendisine yol vermeyen kadın sürücüye önce hakaret edip, ardından aracına çarpıp onu metrelerce sürüklemişti. Feride İ. şikayetçi olunca Tilbe'ye Çeşme Cumhuriyet Başsavcılığı'nca mala zarar verme ve hakaret suçlarından dava açılmış ve yapılan yargılamada kasten çarpmadığını ve hakaret etmediğini beyan eden sanatçıya 180 gün adli para cezası verilmişti. İyi hal indirimi uygulanan şarkıcının cezası 150 güne indirilip 3 bin liraya çevrilmişti.

Çeşme Asliye Ceza Mahkemesi, ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin 2014 yılında Seyhan Erdağ'a karşı işlediği ve cezasının 5 yıl denetim altında tutulduğu sürede Çeşme'de farklı suçtan hüküm giydiği için durumu İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'ne ihbar etti. Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre; Dün yapılan duruşmada, Tilbe'nin işlediği suç sabit olduğu için denetim altında tutulan cezası mahkeme tarafından açıklanmasına karar verildi. Kararda, Yıldız Tilbe'nin 5 Temmuz 2012 tarihinde hakaret suçundan bin 500 lira adli para cezası ile cezalandırıldığı ve hükmün açıklanmasının geri bırakıldığı, kararın kesinleşmesinden itibaren başlayan 5 yıllık süre içerisinde Tilbe'nin 30 Haziran 2017 tarihinde mala zarar verme suçunu işlediği iddiasıyla Çeşme 2. Asliye ceza mahkemesince yargılandığı atılı suçtan mahkumiyetine karar verildiği, verilen kararın kesin olduğu gerekçesiyle daha önce açıklanması geri bırakılan hükmün açıklanmasına karar verilmesi gerektiği anlatıldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Katy Perry nişanlısı Orlando Bloom'un doğum gününü kutladı