5 dakikada magazin turu (16 Ağustos 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

16 Ağustos 2020, Pazar 08:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yorgun güzel

Yorgun güzel

Genç kuşağın sevilen oyuncusu Afra Saraçoğlu, kendini şöyle anlattı:

"En sevmediğim özelliğim; mükemmellik takıntım. Yapacağım işte 'Neden daha iyisi olamadı?' diye başıma ağrıların girdiği oluyor. Bu halim beni çok yoruyor.

Yine rekor kırdılar

Yine rekor kırdılar

Oyuncu Hazar Ergüçlü (28) ile kendisinden 19 yaş büyük sevgilisi, yönetmen Onur Ünlü’nün (47) bu fotoğrafını, Umut Evirgen çekip sayfasında paylaştı. Yaklaşık 2.5 yıldır her pozları yorum rekoru kıran çifte ilgi her zamanki gibi büyüktü. Sosyal medya kullanıcıları yine aradaki yaş farkına dair yazılar yazdı. Hazar Ergüçlü “Bu durum bizim için hiç sorun değilken millete ne oluyor anlamadım” demişti. Onur Ünlü ise konu hakkındaki soruya şu cevabı vermişti:

“Aramızda yaş farkı olduğunu gazetelerden öğrenmiştim. Birlikteyken bunu konuşmuyoruz.”

O poz tanıdık çıktı

O poz tanıdık çıktı

9 ay önce oğlu Fikret ali’yi dünyaya getiren Hazal Kaya ‘Benden Ne Olur’ adlı filmle setlere döndü. Saç ve makyajı yapıldığı sırada kucağında Fikret ali ile verdiği pozu ınstagram’da paylaştı. Epey ilgi gören bu kare tanıdık çıktı. Dünyaca ünlü model Giselle Bündchen 2013’te bir defileye hazırlanırken o zaman 1 yaşında olan kızı Vivian lake’i kucağından ayırmamış, bu pozuyla çalışan anne olmanın zorluğunu anlatmıştı. Tuba Ünsal da 2016’da aynı pozu verip “Giselle de kimmiş? Ben tekim” yazmıştı.

'Tatilde alınan kilolar birkaç güne kalmaz gidecek'

'Tatilde alınan kilolar birkaç güne kalmaz gidecek'

Oyuncu İlayda Akdoğan ile İranlı basketbolcu sevgilisi Roham Kabir’in 3 haftalık tatili bitti. Çift, İstanbul’a döndü. Yaptıkları spor ve diyeti neredeyse her gün sosyal medyada paylaşıyorlar. İlayda “Tatilde alınan kilolar birkaç güne kalmaz gidecek” diyor.

Yılın 6 ayını Bozcaada’da geçiren ve sahip olduğu tekneyle sık sık denize açılan Ata Demirer’in misafiri de eksik olmuyor. Komedyen, yaz başından bu yana Erkan Can, Güven Kıraç ve Demet Akbağ gibi ünlü isimleri ağırladı. Şimdi de yemek-kültür programlarıyla tanınan Ayhan Sicimoğlu, Ata Demirer’i ziyaret etti. İkili mutfağa girip tavada balık pişirdi.

'Düğünün ne önemi var?'

'Düğünün ne önemi var?'

Didem Balçın ‘Kuruluş Osman’ın yönetmeni Fethi Bayram ile Hazal Başlangıç’ın, Ataşehir-Das Das’taki nikahına katıldı. Üç ay önce Can Aydın ile evlenen Balçın, “Düğünümüzü yurt dışında yapacaktık, ama kısmet değilmiş. İki insanın mutluluğu düğün töreninden daha önemli. Bunu, pandemide aynı evde olunca anladık. Sohbet, hayatı paylaşmak çok daha değerli” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melis Sütşurup havlusuz adım atmadı!