5 dakikada magazin turu (16 Mart 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

16 Mart 2020, Pazartesi 07:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Demet Akalın'a doktordan onay çıktı

Demet Akalın'a doktordan onay çıktı

Dr. Mehmet Öz, dün Hürriyet Pazar’daki köşesinde “Yatakları ayırmak ilişkiyi uzatır. Horlama, uykuda konuşma, tekmeleme nedeniyle uykusuz kalan çiftlerin kavga etme sıklığı çok daha fazla” diye yazdı. Demet Akalın sosyal medyadan şu yorumu yapmakta gecikmedi:

“Anaaa kahretsin! Bilmeden yine bir şey yapmışım işte! Bir de o açıklamayı yaptığımda benimle dalga geçiyordunuz.”

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde “Okan ile 11 aydır ayrı yatıyoruz, daha rahat uyuyorum” demiş, bu sözleriyle sosyal medyayı sallamıştı.

Eldivenli halay

Eldivenli halay

Murat Kurşun önceki akşam bir düğünde sahne aldı. Koronavirüse karşı önlem olarak cerrahi eldiven giyen türkücü gelin ve damadı uyardı. Onlara da eldiven giydirdi. Halay çekeceklere “Eldivensiz olmaz” şartı getirdi. Kurşun “Gelin ve damattan ‘Davetlilerle öpüşmeyin’ ricasında bulundum. Kimse öpüşmeden düğünü bitirdik” dedi.

Cüneyt Arkın: Ölürken bile yakışıklı olacağım

Cüneyt Arkın: Ölürken bile yakışıklı olacağım

Cüneyt Arkın (82), TV 8.5’taki ‘Caroline Show’da ilginç açıklamalar yaptı. 50 yıldır Betül Arkın ile evli olan usta oyuncu “Eskiden çok çapkınmışsınız” yorumuna şöyle cevap verdi:

“Yalı çapkınıydım. Hiç kız arkadaşım yoktu. Betül’ü ilk gördüğümde yalnızlık hissediyordum.”

Caroline’in “Hâlâ çok yakışıklısınız” iltifatı karşısında da “Ölürken bile yakışıklı olacağım” dedi.

Ormanda kamp

Ormanda kamp

Beykoz Konakları’nda komşu olan Murat Dalkılıç ve Kadir Doğulu önceki gün Sapanca’da kamp yaptı. Geleneksel hale getirdikleri bu doğaya açılma etkinliklerine popçu Buray’ı da davet ettiler. Üçlü, gün boyunca ormanda araçlarıyla çamur raftingi yaptı. Araçlarıyla çamura bata çıka tur attılar. Daha sonra ateş yaktılar. Kadir Doğulu’nun eşi Neslihan Atagül ile Murat Dalkılıç’ın sevgilisi Hande Erçel bu maceraya eşlik etmedi.

Görenler tanıyamıyor

Görenler tanıyamıyor

Oyuncu Ümit Erdim 140 kiloya ulaşınca 2018’de tüp mide ameliyatı olmuş, 1 yılda 73 kilo vermişti. 1.82 boyundaki oyuncu geçen yaz 67 kiloya düşünce sosyal medyada şöyle yorumlar yapıldı:

“Yüzün çöktü”, “Hasta mısın?”, “Eski halin daha iyiydi”.

Oyuncu bu eleştirilere “Kusura bakmayın, yüzlerce kilo almaya niyetim yok” diye cevap verdi.

Önceki gün Zorlu AVM’de görüntülenen Ümit Erdim daha da zayıflamış, adeta iğne ipliğe dönmüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yeşim Ceren Bozoğlu'ndan itiraflar