5 dakikada magazin turu (16 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

16 Mart 2021, Salı 08:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Çağla şans getirdi

Çağla şans getirdi

42 yaşındaki Çağla Şıkel’in yıllara meydan okuyan güzelliğinin sırrı ortaya çıktı. Kaşları ile sosyal medyada çok konuşulan Çağla Şıkel’in hem cildini, hem de kaş tasarımını güzellik uzmanı Burçin Göksu’ya emanet ettiği öğrenildi. Çağla’nın kaşları sayesinde yurtdışından da çok fazla talep geldiğini söyleyen Burçin Göksu, önümüzdeki ay Amerika’da güzellik merkezi açacak. Açılışları Çağla Şıkel yapacak.

Destek polemiği

Destek polemiği

Bir ara çok iyi geçinen Aleyna Tilki ile Demet Akalın’ın arası bozuldu. İngilizce şarkısıyla dünyaya açılan Tilki’yi eleştiren Akalın, dijital platforma yaptığı gençlik dizisini yerden yere vurdu. Demet Akalın “Dünya starı olacağım deyip 3 sene sonra çocuk dizisinde başrol oldu. Artık kızım Hira bile izlemiyor. Kimse bana destek olmuyor demiş. Bize de kimse destek olmadı. Ben ilk çıktığında ona çok destek oldum” dedi.

Midye romantizmi

Midye romantizmi

Oyuncu Ahmet Rıfat Şungar, sürpriz yapıp geçen cumartesi Büyükada’da grafik tasarımcı Esra Gülmen ile nikah masasına oturmuştu. Çift düğünden renkli görüntüler paylaştı. Damadın geline midye yedirdiği esprili kareler büyük ilgi gördü. Almanya’da yaşayan Esra Gülmen “Gurbetçiysen düğün pastan midyeden olur” dedi.

Eller kollar dolu

Eller kollar dolu

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay yeniden barıştığı Edwina Sponza ile pazar günü Nişantaşı’ndaydı. Elleri kolları doluydu. Bir şarküteriden çıktıklarını söyleyen İbrahim Kutluay, “Alışverişe geldik, sandviç yaptırdık, şimdi hemen eve dönüyoruz” diye konuştu.

Hakan KIRARSLAN

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Buse Varol: Evde çoğu şey kadında bitiyor