5 dakikada magazin turu (16 Mayıs 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

16 Mayıs 2020, Cumartesi 10:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Annesine çok benziyor

Annesine çok benziyor

Demet Şener geçen pazar Anneler Günü’nü kutlamak için annesi Naime Şener ile çekilmiş bir çocukluk fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Demet Şener’in küçüklüğü, eski eşi İbrahim Kutluay’dan olan 13 yaşındaki kızı İrem’e benzetildi.

Şimdilik daha yakın olamayız

Şimdilik daha yakın olamayız

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen kankaların bile arasına girdi! Karantina nedeniyle haftalardır görüşemeyen Pervin Ersoy, Emel Oysal, Bilge Kuru ve Aslı Ekmekçi önceki gün buluşup hasret giderdi. Tabii ki sarılmadan, öpüşmeden. Nazlı Çarmıklı, Alpin Albayrak ve Selin Çolakoğlu yakın arkadaşları İpek Ayaydın Abdik’in 30’uncu yaşını maskelerini takarak, sosyal mesafe kuralarına uyarak kutladı. Beyza Uyanoğlu, Feryal Gülman ve Burcu Ersöz de doğum günü olan Bahar Şer’i (44) unutmadı. Kutlama yaptılar ama birbirlerine yaklaşmadan. Beyza Uyanoğlu “Birbirimize daha fazla yaklaşamayız, şimdilik bu kadarla yetiniyoruz, yakın olamayız” dedi.

Bir şarkı 40 başrol

Bir şarkı 40 başrol

Merve Özbey albümü ‘Devran’ın üçüncü klibini söz ve müziği Barış Bilgili’ye ait olan ‘Kül’e çekti. Klip için takipçileri Türkiye’nin dört bir yanından 700 video gönderdi. Popçu içlerinden 40’ını seçti. Gülşen Aybaba’nın yönettiği klipte sağlık çalışanları da yer alıyor. Merve Özbey'in klibinde sağlık çalışanları da yer aldı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özge Ulusoy ekran yüzü oldu