5 dakikada magazin turu (16 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

16 Nisan 2021, Cuma 08:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KRALİÇE UÇURACAK

KRALİÇE UÇURACAK

Miss Fashion World 2020 yarışmasında kraliçe tacını taktıktan sonra oyunculuk yapmaya başlayan Elif Ezgi Yılmaz, bir hayalini daha gerçeğe dönüştürüyor. Yaklaşık 1 yıldır Isparta’daki Erah Akademi’de pilotluk eğitim alan Elif Ezgi Yılmaz, PPL (hususi pilot lisansı) eğitimini tamamladı. Yılmaz “Çocukluk hayallerimden biri de uçmaktı. Hiç kolay bir eğitim değil. Tek başıma uçabileceğim günü heyecanla bekliyorum” diye konuştu.

"İYİ Kİ DOĞMUŞ"

"İYİ Kİ DOĞMUŞ"

Oyuncu İpek Filiz Yazıcı ile ‘Ay Tenli Kadın’ şarkısıyla tanınan Ufuk Beydemir bir süredir aşk yaşıyordu. Geçen aralıkta sosyal medyada birlikte fotoğraf paylaşarak aşklarını ilan etmişlerdi. Beydemir önceki gün 29 yaşına girdi. Sevgilisi de Instagram’dan Beydemir’in doğum gününü birlikte verdikleri bir poz ve “İyi ki doğmuş” sözleriyle kutladı.

MASKEYİ İNDİRMEDİ

MASKEYİ İNDİRMEDİ

‘Uyanış Büyük Selçuklu’ dizisinde ‘Markus’ karakterini canlandıran Kaan Taşaner, sevgilisi Seray Dura ile Emirgan sahilinde görüntülendi. 41 yaşındaki Kaan Taşaner ve kendisinden 16 yaş küçük Seray Dura’nın keyfi yerindeydi. Yüzleri gülüyordu. Kaan Taşaner poz verirken maskesini indirse de Seray Dura önlemi elden bırakmadı.

Ali KESER

NİKAHA PANDEMİ ENGELİ

NİKAHA PANDEMİ ENGELİ

‘Kardeşlerim’ dizisiyle tanınan Gözde Türker önceki gün Emirgan’daydı. Gezdirdiği köpeği Venüs’ü tutmakta zaman zaman zorlandığı görüldü. Parmağındaki tektaşla dikkat çeken oyuncu, diş malzemesi ticareti yapan sevgilisi Anıl Güler ile evleneceklerini ancak pandemiden dolayı nikahı ertelemek zorunda kaldıklarını söyledi.

Ali KESER

AKŞAMA KADAR YÜRÜDÜLER

AKŞAMA KADAR YÜRÜDÜLER

Şebnem-Celal Çapa dün güneşli havayı görünce evde duramadı. Genellikle Maçka Parkı’nda kısa bir yürüyüş yapan çift bu kez güzergahı uzun tuttu. Gümüşsuyu’ndan Kuruçeşmeye’ye hiç mola vermeden yürüdüler. Sonra bir kahve içkiten sonra da yine geldikleri gibi yürüyerek evlerine döndüler.

Ali KESER

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Seki: Botoks var askı yok