5 dakikada magazin turu (17 Mart 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

17 Mart 2020, Salı 14:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Sağlıklı besleniyorum"

"Sağlıklı besleniyorum"

Futbolcu Arda Turan önceki akşam Kuruçeşme’deydi. Yanında da oğlu Hamza’nın annesi, 5 aylık hamile eşi Aslıhan Doğan Turan vardı. Baş başa yemek yediler. Sadece 2 kilo alan Aslıhan Doğan Turan, “Sağlıklı besleniyor, yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Gayet zindeyim. Bebek de iyi maşallah” diye konuştu.

Hakan KIRASLAN

İkinci kitap tamam

İkinci kitap tamam

Oyuncu İlker Kızmaz’ın Instagram fenomeni eşi Aslı Kızmaz ikinci romanı ‘Olmasa da Olur’u yayınladı. İnkılap Kitabevi’nden çıkan ‘Olmasa da Olur’, Aslı Kızmaz’ın ilk kitabı ‘Benden Ne Olur’un devamı. Aslı Kızmaz bu kez kadın olmaya, yeni bir hayat kurmaya, hayallerinin peşinden gitmeye dair hem komik hem de umut dolu bir hikâye sunuyor.

Köpekbalıkları ile 2 saat

Köpekbalıkları ile 2 saat

Manken Günay Musayeva yaza hazırlığa başladı. İstanbul Akvaryum’da dalış eğitimleri alıyor. Önceki gün köpekbalıkları ve vatozlarla birlikte yüzdü. 2 saat suyun altında kaldı. Günay Musayeva, “Büyük bir deneyim yaşadım. Çok heyecan vericiydi. Hiç korkmadım. Hatta dokundum bile. Çok tatlılar. Dersler devam edecek. Bröve almak istiyorum, sonra da derinlere dalmanın hayalini kuruyorum” dedi.

"Canlandırdığım karakterlerle büyüdüm"

"Canlandırdığım karakterlerle büyüdüm"

‘İzmir’in Kızları’ müzikali’nde rol alan oyuncu Gökçe Bahadır, ALL dergisine röportaj verdi. “Müzikali kabul etmemde ana etken Sezen Aksu şarkılarından oluşmasıydı. İnanılmaz heyecan verici” dedi. 2001’de ilk ekran deneyimini ‘Tatlı Hayat’ dizisinde yaşayan 38 yaşındaki Gökçe Bahadır, “Canlandırdığım her karakteri eti, kemiğe ve ruha büründürmek için çok çabaladım. Resmen onlarla büyüdüm” diye konuştu.

Öpücüklü kutlama

Öpücüklü kutlama

Aylin Coşkun 15 yıldır aşk yaşadığı iş insanı Volkan Aslan ile Eylül 2019’da nikah masasına oturmuştu. Dün eşinin doğum günüydü. Kutlama virüs nedeniyle evde yapıldı. Sadece 5 kişilik aile üyeleri katıldı. Aylin Coşkun’un öpücüklere boğduğu eşi Volkan Aslan için hazırlattığı pastanın üzerindeki dolar ve Euro’lar dikkat çekti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Chloe Loughnan İtalya'da mahsur kaldı