5 dakikada magazin turu (17 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

17 Mart 2021, Çarşamba 08:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Doğum günü için Dubai’ye..

Doğum günü için Dubai’ye..

Emina Jahovic’in ağabeyi, eski basketbolcu Mirsad Türkcan ikinci evliliğini 2015’te model Dusica Drlejevic ile yapmıştı. Mirsad Türkcan iki çocuğunun annesini doğum günü için Dubai’ye tatile götürdü. Kısa süre önce yakalandığı koronayı atlatan Emina da çifte eşlik etti. Önceki akşam Amazonico Restaurant’ta yapılan kutlamada ortak arkadaşları da vardı. 

Zirvede 3 gün

Zirvede 3 gün

Seçkin Piriler, 2016’da boşandığı rock’çı Kaan Tangöze’den olan oğulları ile Uludağ’a gitti. Yakın arkadaşı Hazel de kendisine eşlik etti. Bol bol kayak yapan eski manken, üç gün kaldığı dağda iki kar kıyafeti değiştirdi.

Anne kız bir örnek...

Anne kız bir örnek...

Fatoş Kabasakal 2018’de Erkan Kayhan ile nikah masasına oturmuş, 2019’da kızları Mila dünyaya gelmişti. Geçen ekimde de oğulları doğmuştu. Önceki gün Fatoş Kabasakal ile Mila, Etiler Akmerkez’deydi. Anne-kız uyum içinde giyinmiş, bir örnek olmuştu. Fatoş Kabasakal, “Mila oyun okuluna başladı. Ona spor ayakkabısı almaya geldik” dedi.

Köpekle alışveriş

Köpekle alışveriş

Burcu Şendir önceki gün Zincirlikuyu Zorlu AVM’deydi. Yanında da geçen hafta sonu 12 yaşına basan oğlu Furkan Karabacak ve köpekleri Alf vardı. Ama anne-oğul maske takmamıştı. Çağla Şıkel de Emre Altuğ’dan olan oğlu Kuzey ile mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oğulcan Engin: Ezgi gerçekte hayatta ajan olsa, ben hemen inanırdım