5 dakikada magazin turu (18 Ekim 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

18 Ekim 2020, Pazar 10:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Karım genç, aslan gibiyim"

"Karım genç, aslan gibiyim"

Nuri Alço (69) kendisinden 33 yaş küçük eşi Burcu Alço (36) ile poz verirken baba olmak istediğini söyledi. Eşi Burcu “Boş vaktini yakalarsam olur” diyerek güldü. Nuri Alço “Tüp bebek düşünüyor musunuz?” sorusunu da şöyle cevapladı: “Genç bir karım var, ben de aslan gibiyim. Normal yollarla anne-baba olmak istiyoruz.”

Sıkıntıda selfie çekti

Sıkıntıda selfie çekti

Hakan Peker önceki gün Nişantaşı’ndaki Nusret’teydi. Siparişi beklerken sıkıldı, selfie çekerek vakit geçirdi. Muhabirlerin “Neler yapıyorsunuz?” sorusuna şöyle cevap verdi: “Bir şey yapmıyoruz. Albüm hazır, ama iş yok. Yasakların kalkmasını bekliyorum.”

Hakan KIRARSLAN

Yayından sonra alışveriş

Yayından sonra alışveriş

Demet Akalın, Star TV’deki sabah programından çıkıp kızı Hira ve arkadaşı Esra Balamir ile İstinyePark’a gitti. Çocuk mağazalarını dolaşıp alışveriş yaptılar. Ebru Akel de, Show TV’deki yayını biter bitmez aynı AVM’ye gitti. Necip- Didem Memili ise kızları Asya ile kısa bir tur attı.


Şiirler çöpe gitti

Şiirler çöpe gitti

Oyuncu Sinan Albayrak, Hülya Koçyiğit’in TRT 2’deki ‘Film Gibi Hayatlar’ programında bir itirafta bulundu. Albayrak “Çocukluktan başlayarak yüzlerce sayfa şiir yazmıştım. Bir ev temizliğinde çöp zannedilip atıldı. Şiir kitabı çıkaracaktım. Hayalim bu talihsiz olayla suya düştü” dedi.


Maskeli yemek

Maskeli yemek

Esra Eron ile Efe Gürsoy 5 yıllık aşkın ardından geçen nisanda ayrıldı. İki ay önce de yeniden barıştılar. Esra Eron, annesi Meziyet de Andria ile sevgilisi Efe Gürsoy’u bir araya getirdi. Önceki akşam Etiler’deki Miyabi Restaurant’ta yemek yediler. Eron “Her şey çok güzel gidiyor” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İş hayatı Emina Jahovic'i yordu