5 dakikada magazin turu (18 Ocak 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

18 Ocak 2020, Cumartesi 09:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Tekliflere açık

Tekliflere açık

2002 Dünya ve Türkiye Güzeli Azra Akın, Kasım 2018’de oğlu Demir’i doğurmuştu. Eski kraliçe “Bir yıldan fazla setlerden uzağım. Ekranı ve çalışmayı çok özledim. Oğlum büyüyor, teklifleri değerlendirmeye başlıyorum. Tabii ki seçici davranacağım. Özellikle müzikal olursa çok sevinirim. Çünkü dans etmeye bayılırım” diye konuştu.

Başarının sırrını açıkladı

Başarının sırrını açıkladı

Kanal D’deki‘ Arka Sokaklar’da ‘Emniyet Müdürü Rıza Soylu’yu canlandıran Zafer Ergin önceki gün Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Yanında eşi Binnaz Ergin de vardı. Usta oyuncu, “Dizimiz 14 yılı dolduruyor. Umarım bir on dört yıl daha devam eder. Ben bu dizinin başarısının, bu kadar uzun süre devam etmesinin nedenini ekibin çok iyi anlaşmasına bağlıyorum” dedi.

(Ali KESER)

Kraliçe Yıldız

Kraliçe Yıldız

Yıldız Tilbe önceki akşam Tuzla’daki İstMarina Jolly Joker’de sahne aldı. İki bin kişinin izlediği konsere taç ile çıkan Yıldız Tilbe “Tacımı beğendiniz mi? Bugün sizler için kraliçe oldum” dedi. Sahnede 2 saat kalan Yıldız Tilbe yoğun istek üzerine konserini uzattı.


Avrupa'ya açıldı

Avrupa'ya açıldı

‘Sibel ’filmindeki performansıyla uluslar arası alanda çok sayıda ödül kazanan Damla Sönmez, Avrupa Film Akademisi’ne kabul edildi. Avrupalı yönetmenlerin 1989’da Berlin’de kurduğu akademi aralarında İngiliz aktör Colin Firth gibi dünyaca ünlü yıldızlarında olduğu 1500 üyeye sahip bir sinema birliği. Damla Sönmez geçen yıl da Asya Pasifik Sinema Ödülleri’nde aday olması sebebiyle Asya Pasifik Film Akademisi üyesi olmuştu.

Ercan Kesal’ın eşi Nazan Kesal tek kişilik oyunu ‘Yaralarım Aşktandır’ın galasını önceki akşam Harbiye Kenter Tiyatrosu’nda yaptı. Nazan Kesal “1967’de ölen İranlı şair Füruğ Ferruhzad’ı oynuyorum. Oyunun adı da onun bir kitabından” dedi. Ercan Kesal ise “Bu kitap Nazo ile tanışmama vesile olmuştur. 25 yıl önce verip ‘Bunu oku çok seveceksin’ demiştim” diye konuştu.

Hakan KIRARSLAN

Yönetmen Hamdi Alkan’ın geçen perşembe doğum günüydü. 53 yaşına bastı. Eşi Selen Görgüzel ve İlknaz Bektaş ile Yeniköy Fonduralı’da kutlama düzenledi. Eğlenceye Seda Sayan ve Safiye Soyman da katılıp Hamdi Alkan için şarkı söyledi.


Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu, geçen hafta kızıla boyattığı saçlarını gelen tepkiler üzerine koyulaştırdı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Vatan Şaşmaz'ın katili Filiz Aker'in yıllar önce söylediği sözler ortaya çıktı