5 dakikada magazin turu (18 Ocak 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

18 Ocak 2021, Pazartesi 09:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sevgiliye gül yağmuru

Sevgiliye gül yağmuru

Seda Sayan ile eski eşi Sinan Engin’in oğlu Oğulcan, oyuncu Ezgi Eyüboğlu 2020’de aşk yaşamaya başlamıştı. Geçen cumartesi ilişkilerinin birinci yıldönümüydü. Oğulcan annesi ve babası ile de tanıştırdığı sevgilisini kırmızı güllere boğdu. Ezgi Eyüboğu, meslektaşı Kaan Yıldırım’dan 2019 yazında boşanmıştı.

Dağa çıktılar

Dağa çıktılar

Seba İnşaat’ın ortağı Nedim Keçeli ile Gamze Karaman Keçeli 2017’de evlenmişti, oğulları Yaman 2018’de dünyaya gelmişti. Uzun süredir Bodrum’da olan çift hafta sonunu Bolu’da geçirdi. Kartalkaya’da ailece kayak yaptılar.

Bu sürpriz duygulandırdı

Bu sürpriz duygulandırdı

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’ın cumartesi doğum günüydü. Ocak 2019’da İtalya’da evlendiği Ece Dağıstan çok özel bir pasta yaptırdı. Pastada Fazıl Say’ın ilk eşi Güler Balcı’dan olan ve eğitimine yurt dışında devam eden kızı Kumru’nun fotoğrafı da vardı. 51 yaşına giren Fazıl Say bu sürpriz karşısında çok duygulandı.

Kilo gitti aşk bitti

Kilo gitti aşk bitti

Geçtiğimiz ağustosta yaşam koçu Şeyda Coşkun ile çalışmaya başlayan Deniz Seki 22 kilo zayıflayıp 59 kiloya düştü. Şarkıcı, 2019 yazından beri iş insanı İrfan Özçelik ile birlikteydi. Verdiği kilolarla yeni bir imaja bürünen Deniz Seki, yeni bir hayata da başlamak istedi ve İrfan Özçelik ile yollarını ayırdı.

Sertab Erener yolda kaldı

Sertab Erener yolda kaldı

Tüm ülkeyi etkisi altına alan kar yağışından ünlüler de payına düşeni aldı. Şoförlü aracıyla İstanbul’dan Bodrum’a giderken yolda kalan Sertab Erener “Balıkesir dolaylarında yaz lastiklerini kış lastiğiyle değiştirmeyen şoförümüz sayesinde tipiden dolayı yolda kaldık. Çekici bekliyoruz” dedi.

4 ayda ayrıldı

4 ayda ayrıldı

Derya Şensoy, Birce Akalay’dan 2017’de boşanan Sarp Levendoğlu ile aynı yıl aşk yaşamaya başlamıştı. Karantina dönemini ayrı geçiren sevgililer temmuzda yaptıkları Datça tatilinden sonra ilişkilerine nokta koymuştu. Derya Şensoy da eylülde Kerem Kanık ile yeni bir maceraya yelken açmıştı. Ama ömrü uzun olmadı. Derya Şensoy, Kerem Kanık’tan kısa süre önce ayrıldı.

İki kutlama birden

İki kutlama birden

Erkan Kolçak Köstendil önceki gün 38 yaşına girdi. Eşi Cansu Tosun ve 6 aylık oğulları Marsel, Köstendil için küçük bir kutlama hazırladı. Tosun evde yaptığı San Sebastian cheesecake’i meyvelerle süsledi. Babasının doğum günü aynı zamanda Marsel’in adına karar verilen gün olduğundan çift ‘Marsel’in isim günü’nü de olarak kutladı.

Kürşad'ın ilk tıraşı

Kürşad'ın ilk tıraşı

Mila ve Ceylin adında ikiz kızları olan Ebru Şancı ile Alpaslan Öztürk, geçen ağustosta oğulları Kürşad Fırat’a kavuşmuştu. Kürşad’ın ilk tıraşı için önceki gün eve berber çağrıldı. Ebru Şancı, eşinin bir yandan maç izlediği bir yandan da bebek arabasını salladığı videoyu Instagram’da paylaştı. Kürşad sallamayla susmayınca babası kucağına alıp maçı öyle izlemeye devam etti.

Azrail kibinde eşini oynattı

Azrail kibinde eşini oynattı

2010’da Ali Uğur Akbaş ile evlenen Yeliz Yeşilmen geçen yıl mayısta gözyaşları içinde eşi “Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum” açıklamasını yapmıştı. Eşi tarafından öldürülmekten korktuğunu ima etmiş ama çift daha sonra barışmıştı. Yeni şarkısı ‘Azrail’i salı günü yayınlayacak olan şarkıcı klipte eşini oynattı. Ali Uğur Akbaş’ın Yeliz Yeşilmen’e sinsi bir şekilde arkadan yaklaştığı tanıtım görüntüleri merakla bekleniyor

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağatay Ulusoy'dan 6 milyon TL'lik yatırım!