5 dakikada magazin turu (18 Şubat 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

18 Şubat 2021, Perşembe 09:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Karda dans

Karda dans

Aslı Enver karı görünce dayanamadı. Dün evinin bahçesine çıktı. Köpeği ve liseden arkadaşı Nilay Sorguven ile saatlerce oynadı. Sonra eline süpürgeyi alıp karların üzerinde dans etti.

1 saat görmese özlüyor

1 saat görmese özlüyor

Beşiktaşlı Gökhan Töre, 28 Ocak’ta kızı Adel’i kucağına almıştı. Siyah-Beyazlı futbolcu önceki akşam Etiler’deydi. Cipin içinde, eşi Buket Töre’nin marketten çıkmasını bekliyordu. Gökhan, “Babalık çok güzel bir duyguymuş. Günbegün büyüdüğünü görmek müthiş heyecanlı. Kızımı bir saat görmesem özlüyorum. Bunun için de antrenman sonrası soluğu evde alıyorum” dedi.

Kartopu savaşı

Kartopu savaşı

1993 Avrupa Güzeli Arzum Onan önceki gün oğlu Can ile Boğaz’da yürüyüşe çıktı. Sonra karşı kaldırıma geçip kartopu oynadılar. 47 yaşındaki eski kraliçe, 20 yaşındaki oğluna zor anlar yaşattı. Can’ın başına kartopu atıp ardından kahkahalar ile güldü.

Biricik tatil

Biricik tatil

Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden balayı adası Maldiv Adaları’na tatile gitti. Denizin güneşin tadını çıkarıp “Burası benim cennetim” dedi. Biricik Suden geceliği 5 bin lira olan adanın en gözde otellerinden Ja Manafaru’da kalıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gonca Vuslateri'ye eski sevgilisi Sheldon Miller'dan sürpriz