5 dakikada magazin turu (19 Eylül 2020)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

19 Eylül 2020, Cumartesi 09:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İstanbul’u özlemiş

İstanbul’u özlemiş

Eda Taşpınar bu yaz corona virüs nedeniyle kapı komşusu yaptığı Yunan adası Mykonos’a gidememiş, sezonu Çeşme Alaçatı’da geçirmişti. Eda önceki gün Bebek’teydi. Yanında oyuncu sevgilisi Çağrı Atakan yoktu. Bir kız arkadaşı ile yürüyüş yapan Eda, “İstanbul’u çok özlemişim. Boğaz ile hasret gideriyorum. Buranın havası hiçbir yerde yok” diye konuştu.


Sonunda eşine kavuştu

Sonunda eşine kavuştu

Atletico Madridli Javi Montero 3 hafta önce Beşiktaş’a transfer olmuştu. Ama hamile eşi Marta Bermudez, İspanya Sevilla’da kalmıştı. Montero yeni evininin dekorasyonunu bitirince Marta önceki gün İstanbul’a geldi. Çift birbirine kavuştu, hasret bitti. Montero’nun Antonella adını vereceği bir kızı olacak.

Dikkat devirir

Dikkat devirir

Selen Görgüzel’in eski eşi Yılmaz Bektaş’tan olan kızı İlknaz Lauren Bektaş bir ay önce annesinin tasarladığı koleksiyon için kamera karşısına geçmişti. Yapımcıları peşinden koşturan İlknaz kick-boksa başladı. Fight Club Academy’nin sahibi Uğur Şahin’den haftanın üç günü özel ders alıyor. Yumruk ve tekme atarken çok rahatladığını söylüyor.

Abladan parti

Abladan parti

Dilasima Group’un sahibi Ahmet Can Tarkan’ın kızları; Dila ile Sima’nın Bodrum tatili devam ediyor. Geçen perşembe Sima’nın doğum günüydü. 25 yaşına bastı. Kutlama teknede gerçekleşti. Organizasyonu ablası yaptı. Tüm tekneyi balonlarla süsledi, özel pasta siparişi verdi. Partiye Sima’nın sevgilisi Mark Başoğlu ile Dila’nın 1 yıldır aşk yaşadığı Dağhan Doğruer de katıldı.


Taşlar yerine oturdu

Taşlar yerine oturdu

Kıbrıs’tan dönen Ziynet Sali önceki gün Etiler Akmerkez’deydi. Babasının sağlık durumundan endişe ettiğini, sigara nedeniyle ciğerlerinde enfeksiyon meydana geldiğini söyledi. Eşi Erkan Erzurumlu ile 1’inci yıllarını kutlayan şarkıcı, “Korona yüzünden aylarca evde kalınca hızlandırılmış evlilik yaşadık. İyi de oldu, taşlar yerine oturdu, düzen kuruldu” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlayda Akdoğan ve Roham Kabir aylar sonra ayrıldı