5 dakikada magazin turu (19 Mart 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

19 Mart 2021, Cuma 08:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Evimi özledim

Evimi özledim

Gizem Karaca 2017’de işletmeci Kemal Ekmekçi ile nikah masasına oturup İzmir’e taşınmıştı. Bir süredir yer aldığı dizi nedeniyle İstanbul’da olan Karaca önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Oyuncu “Yüz bakımı yaptırdım. Şimdi eşimi bekliyorum. Aylardır İstanbul’dayım. Evimi, sakinliği çok özledim” diye konuştu. Ünlü oyuncu, daha sonra eşi Kemal Ekmekçi’yle buluştu.

Hakan KIRARSLAN


Çocuk şarkıları

Çocuk şarkıları

Ediz adında bir oğlu bulunan popçu Özgün ‘Çocuk Şarkıları’ adlı bir albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Özgün’ün pandemi süresince üzerinde çalıştığı bu projede 12 şarkı yer alıyor. Şarkıların düzenlemesini Onur Koç yaptı. Animasyon klipleri ise Burak Sesli yönetti. Uzman pedagog ve eğitimciler tarafından onaylanan sözler ile oluşturulan şarkılar, Özgün’ün çocuklar için açtığı Ediko TV YouTube kanalında yayınlanacak

Robot kalben

Robot kalben

Teoman ile düet yaptığı ‘Robot Kozmonot’ single’ıyla gündemde olan Kalben kendisine şarkıya uygun bir imaj yaptı. Tüm yüzünü kaplayan şeffaf bir siperlikle gezen Kalben’in maskesini Avrupa’dan getirttiği ve fiyatının 1000 TL olduğu öğrenildi.

Maskeyi unutmadı

Maskeyi unutmadı

Zehra Çilingiroğlu önceki akşam arkadaşları ile birlikte Arnavutköy Balıkçısı’nda akşam yemeği yedi. Son zamanlarda özellikle sahil yürüyüşlerinde maske kullanmayan Zehra Çilingiroğlu’nun bu kez kurallara uyması dikkatlerden kaçmadı.

Hakan KIRARSLAN

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Korcan Kol: Rujlu kadını öpmem