5 dakikada magazin turu (19 Nisan 2021)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

19 Nisan 2021, Pazartesi 08:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
VİRÜSE KARŞI OZON

VİRÜSE KARŞI OZON

Nilperi Şahinkaya önceki gün Levent’te görüntülendi. Bir klinikte bir saat ozon tedavisi görmüştü. Sportif tarzıyla dikkat çeken oyuncu çıkışta habercilerle ayaküstü sohbet etti. Ozon tedavisini virüse karşı koruma amaçlı yaptırdığını söyleyen Şahinkaya “Yazın sette olacağım. Cem Yılmaz ile birlikte Erşan Kuneri filminde oynayacağım. Yazın tatil yok, iş var” dedi.

Ali KESER

DERİN DEKOLTELİ MODA

DERİN DEKOLTELİ MODA

Dijital olarak yapılan İstanbul Moda Haftası’nda Cihan Nacar’ın defilesi farklı tarzıyla dikkat çekti. ‘Divine’ adını taşıyan koleksiyonda canlı ve parlak renkler ile kabarık formlu kumaşları birleştiren Nacar tam not aldı. 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin’in taşıdığı derin göğüs dekolteli tasarım büyük ilgi gördü.

BEZ TELAŞI

BEZ TELAŞI

Bengü geçenlerde minik kızı Zeynep’in bezi bitince, telaşlandı. Devreye eşi Selim Selimoğlu girdi. Birlikte hemen motosiklete atladıkları gibi en yakın markete gittiler. Karantina yasakları başlamadan bez alıp evlerine döndüler

VİRÜSÜ YENDİ MORAL TURUNDA

VİRÜSÜ YENDİ MORAL TURUNDA

Pandemi nedeniyle oğlu Efe ve eşi Ece Vahapoğlu ile Bodrum’da yaşayan Cihan Alpay bir süre önce COVID-19’a yakalanmıştı. Üstelik iş için birkaç günlüğüne geldiği İstanbul’da virüs kapmıştı. Şimdi sağlığına ve ailesine kavuştu. Psikolojik olarak zor bir süreç geçirdiğini belirten Cihan Alpay iyileşir iyileşmez eşi ve oğlu ile Fethiye’nin antik kenti Kayaköy’e gitti.

ÜNLÜLERDEN DESTEK

ÜNLÜLERDEN DESTEK

Müzik öğretmeni İlia Özkan dört şarkılık ‘Yorma’ adında bir mini albüm çıkarmıştı. Albümle aynı adı taşıyan şarkıya Emre Kavruk yönetmenliğinde Ordu’daki Yason Burnu’nda klip çekildi. Bu coğrafyanın doğal güzellikleri, İlia Özkan’ın performans görüntüleri ile birleştirildi. Özkan’ın ünlü dostları klibi sosyal medyada paylaşarak destek oldu. Bu isimler arasında Afra Saraçoğlu, Nur Fettahoğlu, Gonca Vuslateri, Sera Tokdemir, Mert Yazıcıoğlu ve Damla Biran Yılmaz da vardı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sezonu açmak isterken son anda vazgeçtiler